Lietuvos grūdų augintojų asociacija — įmonės kodas 135030125
- Įmonės kodas
- 135030125
- PVN nr.
- LT100020207012
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Akademijos mstl.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Stoties g. 3, LT-58343, 58343 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9411 — Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Sep 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 931 | 4 280 | 25 748 | — | 45 590 | 64 370 | 40 257 | 86 212 | 107 954 | 68 360 |
| Visos pajamos | 2 931 | 4 280 | 25 748 | — | 45 590 | 64 370 | 40 257 | 86 212 | 107 954 | 68 360 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 25 500 | 21 292 | 17 085 | 13 966 | 10 175 | — | 534 | 1 029 |
| Trumpalaikis turtas | 12 978 | 50 075 | 57 717 | 30 998 | 57 517 | 30 596 | 49 307 | — | 88 231 | 154 518 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 22 000 | 19 239 | 16 480 | 15 394 | 11 278 | 4 196 | 3 928 | 98 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 33 051 | 58 122 | 29 168 | 48 204 | 33 284 | 84 837 | 155 449 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 167 NACE 9411 įmonių (2024).
Trumpai
Lietuvos grūdų augintojų asociacija 2024 m. nurodė 68 360 € apyvartą, tai yra 36,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 98 €, o nuosavas kapitalas — 155 449 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| LIETUVOS KIAULIŲ AUGINTOJŲ ASOCIACIJA | Vilnius | 67 569 | −8 953 | 2 |
| Lietuvos laivų savininkų asociacija | Klaipėda | 67 554 | −1 139 | 1 |
| Finansų ir kreditų valdymo asociacija | Kaunas | 69 403 | −27 152 | — |
| Tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių prekybos įmonių asociacija | Vilnius | 67 007 | 10 594 | 1 |
| Atsakinga vandentvarkos asociacija "VANDENS JĖGA" | Vilnius | 70 373 | 0 | 3 |
| Lietuvos sunkiųjų arklių veislės augintojų asociacija | Kalnalaukio k. | 63 763 | −17 983 | 1 |
| Lietuvos žuvininkystės produktų gamintojų asociacija | Klaipėda | 63 203 | 0 | 2 |
| Palangos viešbučių ir restoranų asociacija | Palangos miesto savivaldybės teritorija | 62 268 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 72. vieta — TOP 100 įmonių verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
- 65. vieta — TOP 100 įmonių verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — TOP 100 įmonių verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lietuvos grūdų augintojų asociacija apyvarta?
2024 m. Lietuvos grūdų augintojų asociacija nurodė 68 360 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lietuvos grūdų augintojų asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kiek darbuotojų turi Lietuvos grūdų augintojų asociacija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Lietuvos grūdų augintojų asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Verslininkų ir darbdavių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9411), įsikūrusi Akademijos mstl., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Lietuvos grūdų augintojų asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą