Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas — įmonės kodas 301696688
- Įmonės kodas
- 301696688
- PVN nr.
- 301696688
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijai
- Miestas
- Lazdijai
- Adresas
- Lazdijai, Pievų g. 27, LT-67134, 67134 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Apr 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 497 | 3 279 | 3 126 | 1 784 | 2 037 | 1 007 | 1 682 | 1 318 | 1 549 | 54 |
| Visos pajamos | 1 497 | 3 279 | 3 126 | 1 784 | 2 037 | 1 007 | 1 682 | 1 318 | 1 549 | 54 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 145 | 1 | 448 | 281 | 113 | 215 | 123 | 2 | 2 | 2 |
| Trumpalaikis turtas | 5 720 | 4 227 | 2 896 | 2 928 | 2 556 | 3 331 | 3 449 | 3 524 | 2 974 | 3 688 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas 2024 m. nurodė 54 € apyvartą, tai yra 96,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 4 vietą tarp 4 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Lazdijai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Lazdijų rajono klubas "Diabetas" | Lazdijai | 29 | 0 | — |
| Lazdijų miesto pedagogų klubas "Vyturys" | Lazdijai | 100 | 0 | — |
| Tarptautinės policijos asociacijos (IPA) Lietuvos skyriaus Lazdijų poskyris | Lazdijai | 1 412 | 17 | — |
| Lazdijų rajono savivaldybės likusių be tėvų globos vaikų, globėjų asociacija "Spindulys" | Lazdijai | 1 665 | −1 | — |
| Lietuvos ūkininkų sąjungos Lazdijų skyrius | Lazdijai | 3 300 | 225 | — |
| Sveikos gyvensenos klubas "Mens sana in corpore sano" | Lazdijai | 3 480 | 0 | 2 |
| ETNOKULTŪROS PROPAGAVIMO CENTRAS | Salų k. | 54 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Idėjų malūnas" | Kėdainiai | 54 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — TOP 13 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Lazdijai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — TOP 13 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Lazdijai) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas apyvarta?
2024 m. Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas nurodė 54 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Lazdijai.
Norite išsamios įmonės analizės Lazdijų sveikatos centro darbuotojų ir rėmėjų klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą