Kredito unija "Saulėgrąža" — įmonės kodas 302894776
- Įmonės kodas
- 302894776
- PVN nr.
- 302894776
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Užubalių k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Užubalių k., Senasis Ukmergės kel. 4, LT-14302, 14302 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6419 — Kitas piniginis tarpininkavimas
- Teisinė forma
- Kooperatinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Oct 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
282,6 tūkst. €▼ 37,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
16▲ 6,7%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 72 655 | 126 490 | 201 021 | 392 645 | 354 141 | 510 293 | 488 991 | 521 106 | 316 068 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 61 678 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 66 608 | 113 298 | 178 189 | 343 373 | 315 798 | 440 101 | 423 306 | 452 225 | 282 610 |
| Grynasis nuostolis | 50 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 10 | 11 | 12 | 13 | 13 | 15 | 16 |
| Visi įsipareigojimai | 8 101 354 | 11 486 362 | 15 162 662 | 22 564 170 | 29 522 478 | 33 131 755 | 39 093 196 | 46 055 249 | 55 348 177 | 61 671 658 |
| Nuosavas kapitalas | 460 730 | 762 564 | 1 078 774 | 1 179 541 | 1 646 541 | 2 058 623 | 2 933 700 | 3 379 792 | 3 836 630 | 4 625 337 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 7 NACE 6419 įmonių (2024).
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 282 610 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 16 darbuotojų, tai yra 6,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 61 671 658 €, o nuosavas kapitalas — 4 625 337 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 60. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Vilniaus r. sav.) 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 12. vieta — Pelningiausios įmonės kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2022 m.
- 22. vieta — Didžiausi darbdaviai kitas piniginis tarpininkavimas veiklos srityje 2022 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 93. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Kredito unija "Saulėgrąža" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 282 610 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Kredito unija "Saulėgrąža"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 16 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Kredito unija "Saulėgrąža"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas piniginis tarpininkavimas“ (EVRK 6419), įsikūrusi Užubalių k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kredito unija "Saulėgrąža"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą