Kooperatinė bendrovė "Siesarčio ūkis" — įmonės kodas 302501098
- Įmonės kodas
- 302501098
- PVN nr.
- LT100005381418
- Regionas / savivaldybė
- Šakių r. sav.
- Miestas
- Gotlybiškių k.
- Adresas
- Šakių r. sav., Šakių sen., Gotlybiškių k., Mokyklos g. 18, LT-71372, 71372 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0161 — Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Kooperatinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
23,6 tūkst. €▲ 17,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 87 965 | 26 790 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 87 965 | 26 790 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 153 888 | 1 091 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 39 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 153 888 | 1 091 | 10 894 | 9 650 | 12 198 | 11 505 | 12 521 | 20 069 | 23 587 |
| Grynasis nuostolis | 39 213 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 280 839 | 293 123 | 283 424 | 302 651 | 306 424 | 304 917 | 324 917 | 314 117 | 315 568 | 315 229 |
| Trumpalaikis turtas | 22 411 | 1 004 | 10 001 | 3 145 | 7 560 | 21 439 | 1 625 | 13 946 | 22 600 | 47 707 |
| Visi įsipareigojimai | 55 297 | 1 986 | 193 | 1 723 | 261 | 435 | 116 | 116 | 2 153 | 3 334 |
| Nuosavas kapitalas | 138 254 | 292 141 | 293 232 | 304 073 | 313 723 | 325 921 | 326 426 | 327 947 | 336 015 | 359 602 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 119 NACE 0161 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 23 587 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 334 €, o nuosavas kapitalas — 359 602 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Šakių r. sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Šakių r. sav.) 2023 m.
- 34. vieta — Pelningiausios įmonės su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausi darbdaviai su augalininkyste susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės Šakių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Kooperatinė bendrovė "Siesarčio ūkis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 23 587 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Kooperatinė bendrovė "Siesarčio ūkis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Kooperatinė bendrovė "Siesarčio ūkis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Su augalininkyste susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 0161), įsikūrusi Gotlybiškių k., Šakių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kooperatinė bendrovė "Siesarčio ūkis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą