Kauno medžiotojų klubas "Vinčai" — įmonės kodas 193119334
- Įmonės kodas
- 193119334
- PVN nr.
- 193119334
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Bernardinų Plytinės g. 9, LT-46114, 46114 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9412 — Profesinių narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun May 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 170 | 1 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 1 170 | 1 526 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 203 | 348 | 2 453 | 1 870 | 1 977 | 3 742 | 3 574 | 4 382 | 4 696 | 4 927 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 203 | 348 | 2 453 | 1 870 | 1 977 | 3 742 | 3 574 | 4 382 | 4 696 | 4 927 |
| Ilgalaikis turtas | 388 | 4 390 | 3 771 | 3 337 | 2 901 | 2 466 | 2 031 | 1 596 | 1 161 | 726 |
| Trumpalaikis turtas | 3 423 | 1 901 | 2 481 | 3 743 | 4 210 | 3 105 | 3 593 | 5 144 | 6 906 | 8 812 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −1 049 | −1 600 | −3 427 | −5 297 | −7 274 | −11 016 | −14 590 | −18 972 | −23 668 | −28 595 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 745 NACE 9412 įmonių (2024).
Trumpai
Kauno medžiotojų klubas "Vinčai" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 264 vietą tarp 334 „Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 4 927 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — −28 595 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Profesinių narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kauno gausių šeimų bendrija | Kaunas | 0 | −48 | — |
| Lietuvos pensininkų sąjungos "Bočiai" Kauno bendrija | Kaunas | 0 | 0 | — |
| ASOCIACIJA SAVAS PASAULIS VISUR | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Lietuvos chorų sąjungos Kauno skyrius | Kaunas | 0 | −42 | — |
| Vidaus reikalų sistemos pensininkų sąjungos Kauno skyrius | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Lietuvos ir Prancūzijos asociacijos Kauno skyrius | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Kauno aikido ir kendo klubas | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Ortopedijos ir reabilitacijos paslaugų teikėjų asociacija | Kaunas | 0 | −918 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kauno medžiotojų klubas "Vinčai" apyvarta?
2024 m. Kauno medžiotojų klubas "Vinčai" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kauno medžiotojų klubas "Vinčai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 927 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Kauno medžiotojų klubas "Vinčai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Profesinių narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9412), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Kauno medžiotojų klubas "Vinčai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą