Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras" — įmonės kodas 153741360
- Įmonės kodas
- 153741360
- PVN nr.
- 153741360
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Kančėnų k.
- Adresas
- Alytaus r. sav., Daugų sen., Kančėnų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Feb 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 111 | 8 752 | 4 297 | 10 758 | 9 301 | 9 282 | 8 765 | 11 641 | 8 182 | 0 |
| Visos pajamos | 111 | 8 752 | 4 297 | 10 758 | 9 301 | 9 282 | 8 765 | 11 641 | 8 182 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 1 840 | 0 | 740 | 0 | 1 367 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 712 | 0 | 1 820 | 0 | 0 | 0 | 1 080 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 1 840 | 0 | 740 | 0 | 1 367 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 712 | 0 | 1 820 | 0 | 0 | 0 | 1 080 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | 1 | — | — | — | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 47 746 | 7 719 | 7 229 | 9 800 | 11 053 | 8 877 | 28 856 | 29 855 | 24 622 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 4 864 | 4 102 | 3 638 | 6 055 | 3 346 | 6 490 | 6 565 | 3 986 | 3 102 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 1 743 | 0 | 0 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 2 899 | 2 187 | 2 927 | −1 820 | 2 473 | 2 473 | 2 473 | 1 393 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 57 vietą tarp 68 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Visuomeninė organizacija Radžiūnų kaimo bendruomenė | Radžiūnų k. | 0 | 0 | — |
| Asociacija "Makniūnų sodžiaus bendruomenė" | Makniūnų k. | 0 | 0 | — |
| Pilietinės iniciatyvos draugija "Mūsų Dzūkija" | Rumbonių k. | 0 | 0 | — |
| Kavalčiukų seniūnaitijos bendruomenė | Kavalčiukų k. | 0 | −39 | — |
| Kalesninkų kaimo bendruomenė | Metelytės k. | 0 | 0 | — |
| Alovės bendruomenė | Alovės k. | 0 | 0 | — |
| Seniūnaičių asociacija "Sieluva" | Pivašiūnų k. | 0 | 0 | — |
| Bazorų bendruomenė | Bazorų k. | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras" apyvarta?
2024 m. Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kančėnų k., Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kančėnų kaimo bendruomenė "Dėmesio centras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą