Kaltinėnų miestelio bendruomenė — įmonės kodas 301206942
- Įmonės kodas
- 301206942
- PVN nr.
- 301206942
- Regionas / savivaldybė
- Šilalės r. sav.
- Miestas
- Kaltinėnai
- Adresas
- Šilalės r. sav., Kaltinėnai, Varnių g. 7-1, LT-75451, 75451 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Nov 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 58 | 59 | 1 442 | 1 389 | 1 029 | 1 365 | 1 710 | 478 | 1 375 | 890 | 1 131 |
| Visos pajamos | 58 | 59 | 1 442 | 1 389 | 1 029 | 1 365 | 1 710 | 478 | 1 375 | 890 | 1 131 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 148 | 0 | 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 218 |
| Grynasis nuostolis | 148 | 0 | 296 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 82 | 332 | 36 | 56 | — | — | — | — | — | — | 456 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | −909 |
| Nuosavas kapitalas | 23 | 68 | −228 | 0 | 106 | 91 | 73 | 82 | 128 | 238 | 456 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Kaltinėnų miestelio bendruomenė 2025 m. nurodė 1 131 € apyvartą, tai yra 27,1% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 29 vietą tarp 38 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Šilalės r. sav.. Įmonė uždirbo 218 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 19,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −909 €, o nuosavas kapitalas — 456 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Iždonų kaimo bendruomenė | Iždonų k. | 897 | 0 | — |
| Traksėdžio kaimo bendruomenė | Traksėdžio k. | 947 | 361 | — |
| Šilalės rajono agronomų sąjunga | Kaltinėnai | 986 | 0 | — |
| Asociacija Šilalės medžiotojų ir žvejų draugija | Pajūris | 1 000 | 50 | — |
| Biržų Lauko kaimo bendruomenė | Biržų Lauko k. | 1 089 | 144 | — |
| Bytlaukio bendruomenė | Bytlaukio k. | 1 203 | 0 | — |
| Drobūkščių kaimo bendruomenė | Drobūkščių k. | 1 214 | 215 | — |
| Visdžiaugų kaimo bendruomenė | Visdžiaugų k. | 1 230 | −2 578 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kaltinėnų miestelio bendruomenė apyvarta?
2025 m. Kaltinėnų miestelio bendruomenė nurodė 1 131 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kaltinėnų miestelio bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 218 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 19,3%.
Kokia veikla užsiima Kaltinėnų miestelio bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Kaltinėnai, Šilalės r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Kaltinėnų miestelio bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą