Kaimo bendruomenė "Balbieriškis" — įmonės kodas 171119246
- Įmonės kodas
- 171119246
- PVN nr.
- 171119246
- Regionas / savivaldybė
- Prienų rajono savivaldybės teritorija
- Miestas
- Prienų rajono savivaldybės teritorija
- Adresas
- Prienų rajono savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Sun Jun 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 4 406 | 3 652 | 3 673 | 1 132 | 12 146 | 4 695 | 3 361 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 4 406 | 3 652 | 3 673 | 1 132 | 12 146 | 4 695 | 3 361 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | 0 | 0 | 996 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 10 477 | 2 120 | 6 951 | 6 848 | 5 318 | 267 | 0 | 475 | 1 060 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 265 | 0 | 0 | 996 |
| Grynasis nuostolis | 10 477 | 2 120 | 6 951 | 6 848 | 5 318 | 267 | 0 | 475 | 1 060 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1 448 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 | 537 | 631 | 241 | 1 043 | 775 | 2 375 | 1 953 | 887 | 1 983 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 1 448 | 0 | 0 | 0 | 1 043 | 775 | 2 375 | 1 953 | 887 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Kaimo bendruomenė "Balbieriškis" 2024 m. nurodė 3 361 € apyvartą, tai yra 28,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Prienų rajono savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 996 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 29,6%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kapėnų bendruomenė | Kapėnų k. | 3 358 | −1 401 | — |
| "Hotroad" klubas | Kaunas | 3 353 | 0 | — |
| Mažeikių bitininkų draugija | Mažeikiai | 3 347 | 310 | — |
| Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga | Jurbarkas | 3 341 | 0 | — |
| Lietuvos kooperatyvų konfederacija | Vilnius | 3 333 | 0 | 1 |
| Biržų rankdarbių asociacija "Fantazijų skrynia" | Biržai | 3 333 | 0 | — |
| "Lithuanian Streets" autoklubas | Anykščiai | 3 324 | 0 | — |
| Biglių klubas | Kaunas | 3 323 | −555 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Kaimo bendruomenė "Balbieriškis" apyvarta?
2024 m. Kaimo bendruomenė "Balbieriškis" nurodė 3 361 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Kaimo bendruomenė "Balbieriškis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 996 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 29,6%.
Kokia veikla užsiima Kaimo bendruomenė "Balbieriškis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Prienų rajono savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės Kaimo bendruomenė "Balbieriškis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą