Jurbarko sporto klubas "Viesulas" — įmonės kodas 303678856
- Įmonės kodas
- 303678856
- PVN nr.
- 303678856
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, Gedimino g. 25-22, LT-74166, 74166 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Feb 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 692 | 660 | 733 | 1 409 | 1 407 | 1 098 | 1 302 | 2 628 | 2 508 | 200 |
| Visos pajamos | 692 | 660 | 733 | 1 409 | 1 407 | 1 098 | 1 302 | 2 628 | 2 508 | 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 692 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 809 | 1 208 | 1 597 | 1 838 | 2 575 | 3 117 | 2 465 | 3 156 | 5 003 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 41 | 39 | 39 | 0 | 39 | 59 | 104 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Jurbarko sporto klubas "Viesulas" 2024 m. nurodė 200 € apyvartą, tai yra 92,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 8 vietą tarp 11 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarkas. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Jurbarko "Moto Quad" klubas | Jurbarkas | 125 | 124 | — |
| Bietkis Racing teem | Jurbarkas | 100 | 0 | — |
| Jurbarko sporto klubas "Žara" | Jurbarkas | 46 | 24 | — |
| Dziudo klubas "Sfinksas" | Jurbarkas | 1 247 | 0 | — |
| Asociacija Sporto klubas "Jurbarkas" | Jurbarkas | 1 634 | 0 | — |
| FK "Jurbarko Imsrė" | Jurbarkas | 1 940 | 92 | — |
| Jurbarko sporto klubas "Vulkanas" | Jurbarkas | 1 941 | −35 | — |
| Asociacija Jurbarko krepšinio klubas "Jurbarkas" | Jurbarkas | 4 493 | −14 278 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — TOP 19 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jurbarko sporto klubas "Viesulas" apyvarta?
2024 m. Jurbarko sporto klubas "Viesulas" nurodė 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jurbarko sporto klubas "Viesulas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Jurbarko sporto klubas "Viesulas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės Jurbarko sporto klubas "Viesulas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą