Jurbarko "Moto Quad" klubas — įmonės kodas 301592604
- Įmonės kodas
- 301592604
- PVN nr.
- 301592604
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, Lauko g. 9, LT-74166, 74166 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Mar 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 74 | 50 | 97 | 536 | 484 | 259 | 262 | 360 | 125 | 125 |
| Visos pajamos | 74 | 50 | 97 | 536 | 484 | 259 | 262 | 360 | 125 | 125 |
| Pelnas prieš mokesčius | 69 | 45 | 81 | 0 | 483 | 258 | 0 | 0 | 125 | 124 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | 361 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 69 | 45 | 81 | 0 | 483 | 258 | 0 | 0 | 125 | 124 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 279 | 361 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 513 | 1 558 | 1 639 | 1 639 | — | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 1 513 | 1 558 | 1 639 | 1 639 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 854 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Jurbarko "Moto Quad" klubas 2024 m. nurodė 125 € apyvartą, tai yra 0,0% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 11 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarkas. Įmonė uždirbo 124 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 99,2%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Bietkis Racing teem | Jurbarkas | 100 | 0 | — |
| Jurbarko sporto klubas "Viesulas" | Jurbarkas | 200 | 0 | — |
| Jurbarko sporto klubas "Žara" | Jurbarkas | 46 | 24 | — |
| Dziudo klubas "Sfinksas" | Jurbarkas | 1 247 | 0 | — |
| Asociacija Sporto klubas "Jurbarkas" | Jurbarkas | 1 634 | 0 | — |
| FK "Jurbarko Imsrė" | Jurbarkas | 1 940 | 92 | — |
| Jurbarko sporto klubas "Vulkanas" | Jurbarkas | 1 941 | −35 | — |
| Asociacija Jurbarko krepšinio klubas "Jurbarkas" | Jurbarkas | 4 493 | −14 278 | — |
Įtraukta į reitingus
- 18. vieta — TOP 19 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — TOP 17 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jurbarko "Moto Quad" klubas apyvarta?
2024 m. Jurbarko "Moto Quad" klubas nurodė 125 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jurbarko "Moto Quad" klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 124 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 99,2%.
Kokia veikla užsiima Jurbarko "Moto Quad" klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės Jurbarko "Moto Quad" klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą