Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija — įmonės kodas 193218738
- Įmonės kodas
- 193218738
- PVN nr.
- 193218738
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, Dariaus ir Girėno g. 120A-2, LT-74187, 74187 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Nov 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 26 942 | 33 854 | 32 481 | 41 163 | 44 625 | 40 054 | 44 968 | 40 265 | 31 864 | 1 608 |
| Visos pajamos | 26 942 | 33 854 | 32 481 | 41 163 | 44 625 | 40 054 | 44 968 | 40 265 | 31 864 | 1 608 |
| Pelnas prieš mokesčius | 227 | 0 | 0 | 434 | 1 701 | 1 262 | 1 703 | 0 | 2 655 | 2 880 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 564 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 697 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 227 | 0 | 0 | 434 | 1 701 | 1 262 | 1 703 | 0 | 2 655 | 2 880 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 564 | 45 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 697 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 7 | 7 | 6 | 5 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 1 142 | 757 | 372 | 165 | 80 | 30 | 4 | 2 | 2 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 650 | 1 677 | 2 212 | 3 215 | 4 583 | 5 820 | 7 035 | 1 520 | 4 613 | 7 577 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 1 | 64 | 174 | 6 | 0 | 0 | 0 | 438 | 520 |
| Nuosavas kapitalas | 563 | −1 | −46 | 388 | 2 089 | 3 351 | 5 054 | 1 357 | 4 012 | 6 892 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija 2024 m. nurodė 1 608 € apyvartą, tai yra 95,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 7 vietą tarp 19 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jurbarkas. Įmonė uždirbo 2 880 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 179,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 20,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 520 €, o nuosavas kapitalas — 6 892 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Jurbarko krašto verslininkų sąjunga | Jurbarkas | 1 260 | 0 | — |
| Pėsčiųjų žygių asociacija | Jurbarkas | 833 | −1 968 | — |
| VšĮ Tomkaus teniso akademija | Jurbarkas | 2 425 | −552 | 1 |
| Jurbarko motoklubas "Cerberis" | Jurbarkas | 620 | 493 | — |
| Asociacija "Kuriame Jurbarkui" | Jurbarkas | 355 | 0 | — |
| Jurbarko muzikos klubas "Devynstygis" | Jurbarkas | 329 | −18 | — |
| Jurbarko jaunimo organizacijų sąjunga | Jurbarkas | 3 341 | 0 | — |
| Jurbarko Rotary klubas | Jurbarkas | 6 770 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) 2024 m.
- 7. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2024 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jurbarkas) pagal apyvartą 2023 m.
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2020 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija apyvarta?
2024 m. Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija nurodė 1 608 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 2 880 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 179,1%.
Kiek darbuotojų turi Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės Jurbarko rajono neįgaliųjų draugija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą