Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija — įmonės kodas 300671034
- Įmonės kodas
- 300671034
- PVN nr.
- 300671034
- Regionas / savivaldybė
- Jonavos r. sav.
- Miestas
- Upninkų k.
- Adresas
- Jonavos r. sav., Upninkų sen., Upninkų k., Jaunystės g. 6-1, LT-55486, 55486 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Apr 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 467 | 3 214 | 4 040 | 5 773 | 9 574 | 10 361 | 10 538 | 6 994 | 5 600 | 8 878 | 18 024 |
| Visos pajamos | 8 467 | 3 214 | 4 040 | 5 773 | 9 574 | 10 361 | 10 538 | 6 994 | 5 600 | 8 878 | 18 024 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 | 2 514 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 | 2 514 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 6 396 | 4 884 | 3 425 | 4 231 | 3 133 | 2 121 | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 430 | 417 | 480 | 1 016 | 4 365 | 4 406 | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 3 | 3 | 16 | 854 | 20 | 56 | 68 | 133 | 132 | 141 | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311 | 0 | 0 | 2 514 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija 2025 m. nurodė 18 024 € apyvartą, tai yra 103,0% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 5 vietą tarp 32 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Jonavos r. sav.. Įmonė uždirbo 2 514 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 13,9%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Liepių bendruomenė | Liepių k. | 8 664 | −186 | — |
| Vanagiškių kaimo bendruomenė | Vanagiškių k. | 8 520 | 711 | — |
| Jonavos rajono Šveicarijos kaimo bendruomenė | Šveicarijos k. | 6 515 | 0 | — |
| Kulvos bendruomenė | Kulvos k. | 5 440 | −2 263 | 1 |
| Išorų kaimo bendruomenė | Išorų k. | 4 266 | −38 | — |
| Asociacija "Aikas Žado" | Žeimiai | 13 720 | 77 | — |
| Klubas "Bekelės vilkai" | Juškonių k. | 3 634 | 0 | — |
| Visuomeninė organizacija "Juškonių bendruomenės centras" | Juškonių k. | 3 422 | −438 | — |
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jonavos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Jonavos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija apyvarta?
2025 m. Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija nurodė 18 024 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 2 514 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 13,9%.
Kokia veikla užsiima Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Upninkų k., Jonavos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Jonavos rajono Upninkų kaimo bendruomenės asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą