Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas" — įmonės kodas 301567572
- Įmonės kodas
- 301567572
- PVN nr.
- 301567572
- Regionas / savivaldybė
- Prienai
- Miestas
- Prienai
- Adresas
- Prienai, Maironio g. 16, LT-59150, 59150 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Feb 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 821 | 12 187 | 6 308 | 2 015 | 1 718 | 1 386 | 1 566 | 1 358 | 2 386 |
| Visos pajamos | 3 821 | 12 187 | 6 308 | 2 015 | 1 718 | 1 386 | 1 566 | 1 358 | 2 386 |
| Pelnas prieš mokesčius | 898 | 553 | 0 | 0 | 1 605 | 0 | 0 | 798 | 5 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 828 | 0 | 0 | 982 | 540 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 898 | 553 | 0 | 0 | 1 605 | 0 | 0 | 798 | 5 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 828 | 0 | 0 | 982 | 540 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 278 | 1 831 | 3 | 3 | — | 627 | 87 | 884 | 889 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas" 2024 m. nurodė 2 386 € apyvartą, tai yra 75,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 9 vietą tarp 15 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Prienai. Įmonė uždirbo 5 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,2%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Paprienės bendruomenė | Prienai | 2 430 | 93 | — |
| Asociacija "Anties sodo bendruomenė" | Prienai | 2 000 | 0 | — |
| Asociacija "Rūpestinga globa" | Prienai | 2 834 | −1 522 | — |
| Sporto klubas "Yris" | Prienai | 3 400 | −189 | — |
| Dvariuko bendruomenė | Prienai | 707 | −1 155 | — |
| Prienų miesto vietos veiklos grupė | Prienai | 27 901 | 0 | 2 |
| Prienų rajono asmenų su negalia draugija | Prienai | 35 383 | 0 | 6 |
| VšĮ "Airos katinėliai" | Prienai | 36 112 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Prienai) 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Prienai) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Pelningiausios įmonės kitos paslaugos veiklos srityje (Prienai) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Prienai) pagal apyvartą 2023 m.
- 98. vieta — Pelningiausios įmonės Prienai savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas" apyvarta?
2024 m. Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas" nurodė 2 386 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,2%.
Kokia veikla užsiima Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Prienai.
Norite išsamios įmonės analizės Jaunimo ir suaugusiųjų sveikatingumo ir sporto klubas "Vėjas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą