J. Petkinio klinika UAB — įmonės kodas 301792213
- Įmonės kodas
- 301792213
- PVN nr.
- 301792213
- Regionas / savivaldybė
- Jurbarkas
- Miestas
- Jurbarkas
- Adresas
- Jurbarkas, S. Daukanto g. 22A, LT-74179, 74179 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8699 — Kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
33,7 tūkst. €▲ 3,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
3▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 50 | — | — | — | — | — | — | 46 166 | — |
| Visos pajamos | — | 50 | — | — | — | — | — | — | 46 166 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 18 788 | 19 682 | 21 866 | 23 273 | 25 147 | 29 291 | 30 746 | 29 906 | 32 552 | 33 695 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 18 788 | 19 675 | 21 866 | 23 273 | 25 147 | 28 838 | 30 293 | 29 906 | 32 552 | 33 695 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 1 625 | 896 | 259 | 1 | 1 | 1 | 847 | 1 542 | 1 144 | 746 |
| Trumpalaikis turtas | 72 757 | 52 996 | 55 485 | 49 035 | 44 149 | 43 364 | 42 953 | 36 896 | 39 876 | 41 999 |
| Visi įsipareigojimai | −73 | −238 | −252 | −190 | −223 | 154 | 296 | 28 | 58 | 87 |
| Nuosavas kapitalas | 74 455 | 54 130 | 55 996 | 49 226 | 44 373 | 43 211 | 43 504 | 38 410 | 40 962 | 42 658 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 217 NACE 8699 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 33 695 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 87 €, o nuosavas kapitalas — 42 658 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas mieste 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas mieste 2023 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 94. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2022 m.
- 37. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2022 m.
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2022 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Jurbarkas savivaldybėje 2021 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Jurbarkas savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar J. Petkinio klinika UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 33 695 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi J. Petkinio klinika UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima J. Petkinio klinika UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla“ (EVRK 8699), įsikūrusi Jurbarkas.
Norite išsamios įmonės analizės J. Petkinio klinika UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą