Kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8699)
Sekcija R — Sveikata ir socialinė rūpyba
Aktyvios įmonės (2024)
366
Bendra apyvarta
99,3 mln €▲ 14,3%
Darbuotojai
2 217
Medianinė marža
4,3%
Augimas (metinis)
+14,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8699
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Nordclinic Group" | Kaunas | 23 869 385 | 288 701 | 346 | |
| 2 | Uždaroji akcinė bendrovė "Raminora" | Druskininkai | 13 433 939 | 1 736 506 | 275 | |
| 3 | UAB ELDK | Vilnius | 10 105 487 | 386 730 | 104 | |
| 4 | Addere UAB | Trakai | 8 381 306 | 489 442 | 205 | |
| 5 | UAB "SPA Birštono sveikatinimo paslaugos" | Birštonas | 5 581 705 | 674 407 | 70 | |
| 6 | UAB "Deguonies sistemos" | Vilnius | 2 660 206 | 746 823 | 13 | |
| 7 | UAB "Paliatyvios medicinos klinika" | Šiauliai | 2 617 260 | 152 380 | 56 | |
| 8 | UAB "Medikvita" | Mažeikiai | 2 132 943 | 120 | 62 | |
| 9 | UAB "Naujas regėjimas" | Vilnius | 1 841 213 | −154 039 | 23 | |
| 10 | UAB SDC klinika | Vilnius | 1 150 289 | 13 263 | 15 | |
| 11 | MB "Šeimos oazė" | Klaipėda | 922 542 | 148 297 | 20 | |
| 12 | UAB "Bambino SPA" | Kaunas | 873 934 | 40 237 | 33 | |
| 13 | UAB "Innovatum" | Kaunas | 855 986 | −126 906 | 17 | |
| 14 | VšĮ Integruotų sveikatos paslaugų centro Vilniaus padalinys | Vilnius | 855 002 | 60 703 | 53 | |
| 15 | UAB Medihub | Kaunas | 829 877 | −617 469 | 16 | |
| 16 | MB "Ąžuolyno medicinos klinika" | Kaunas | 739 897 | −376 | 39 | |
| 17 | UAB "Lotusmedica" | Jonava | 687 056 | 13 049 | 28 | |
| 18 | Viešoji įstaiga "Ante diem" | Prienų r. sav. | 646 315 | 129 294 | 12 | |
| 19 | UAB Inovatyvios dietologijos centras | Vilnius | 638 186 | −29 526 | 17 | |
| 20 | VšĮ "Pflegevita" | Vilnius | 537 123 | −7 406 | 1 | |
| 21 | VšĮ Mūsų senjorai | Panevėžys | 535 572 | 84 323 | 29 | |
| 22 | UAB "NOTUM" | Vilnius | 535 201 | 364 402 | 8 | |
| 23 | UAB "Raimisdent" | Kaunas | 525 102 | 119 539 | 9 | |
| 24 | UAB "IMMOBILITA" | Utena | 506 291 | 71 049 | 23 | |
| 25 | UAB "Austri medica" | Vilnius | 477 683 | 56 924 | 11 | |
| 26 | UAB Aurum klinika | Šilalė | 453 562 | 21 209 | 13 | |
| 27 | UAB "Medbaltica" | Klaipėda | 451 672 | 113 380 | 15 | |
| 28 | UAB "Slauga ir priežiūra" | Kauno r. sav. | 448 017 | 40 364 | 21 | |
| 29 | UAB Drops clinic | Kaunas | 445 818 | −205 387 | 16 | |
| 30 | Uždaroji akcinė bendrovė "GYVENK ŠILČIAU" | Vilnius | 441 645 | −41 054 | 20 | |
| 31 | UAB Odos namai | Kauno r. sav. | 431 366 | 13 206 | 7 | |
| 32 | UAB Emocinis balansas | Vilnius | 417 071 | −171 472 | 1 | |
| 33 | UAB LAKŠTAUSKO KLINIKA | Vilnius | 403 091 | 189 214 | 8 | |
| 34 | ER centras, UAB | Kaunas | 395 601 | 735 095 | 67 | |
| 35 | Skrabutėnas, MB | Vilnius | 390 559 | −70 798 | 2 | |
| 36 | UAB "Konstitucijos medicinos klinika" | Vilnius | 371 812 | −28 264 | 35 | |
| 37 | UAB "Dolores Dei" | Klaipėda | 369 378 | 616 | 6 | |
| 38 | Medpace Lithuania UAB | Vilnius | 364 218 | 25 229 | 4 | |
| 39 | Sveiko stuburo mokykla, VšĮ | Kaunas | 362 587 | −6 967 | 17 | |
| 40 | Jurando kineziterapijos centras, UAB | Klaipėda | 334 069 | 19 698 | 13 | |
| 41 | MB "Donato laboratorija" | Neringa | 327 574 | 32 129 | 4 | |
| 42 | UAB "Jaunatvės namai" | Vilnius | 319 067 | −9 801 | 9 | |
| 43 | UAB "Telomera.LT" | Šiaulių r. sav. | 280 236 | −6 998 | 8 | |
| 44 | VšĮ "Drauge stipriau" | Telšiai | 275 898 | 27 605 | 17 | |
| 45 | UAB Navimeda | Vilnius | 251 363 | 34 329 | 7 | |
| 46 | UAB SANUS AXIS | Vilnius | 239 548 | 76 151 | 4 | |
| 47 | UAB Baltijos estetikos centras | Vilnius | 235 699 | 5 922 | 8 | |
| 48 | UAB "Kira LT" | Vilnius | 230 399 | −1 168 | 6 | |
| 49 | Medicija UAB | Vilnius | 227 787 | −43 955 | 3 | — |
| 50 | UAB "SPA namai" | Kaunas | 220 004 | −30 248 | 10 | |
| 51 | UAB DermaClinic | Vilnius | 214 271 | −26 897 | 10 | |
| 52 | MB Judesio DNR | Panevėžys | 213 668 | 18 286 | 9 | |
| 53 | MB Savanorių kineziterapijos klinika | Kaunas | 203 680 | 2 395 | 6 | |
| 54 | UAB "Vibramedica" | Kaunas | 193 145 | 593 | 15 | |
| 55 | MB Viktorijos Lizunovos kineziterapijos klinika | Vilnius | 178 203 | −25 173 | 5 | |
| 56 | UAB "Kūdikių SPA" | Kaunas | 178 039 | 14 333 | 12 | |
| 57 | MB Vilniaus psichoterapijos studija | Vilnius | 175 836 | 9 882 | — | |
| 58 | Estetinės medicinos klinika, UAB | Vilnius | 165 726 | −1 700 | 5 | |
| 59 | MB "Kinezis" | Jonava | 161 131 | −4 681 | 8 | |
| 60 | UAB "REMEKSAS" | Ukmergė | 158 830 | 60 091 | 4 | |
| 61 | MB "Juma therapy" kineziterapijos centras | Šiauliai | 158 145 | 30 345 | 2 | |
| 62 | Viešoji įstaiga LIETUVOS ANTIDOPINGO AGENTŪRA | Vilnius | 156 388 | 7 | 4 | |
| 63 | VšĮ "LFF sporto medicinos centras" | Kaunas | 152 292 | −21 347 | 5 | |
| 64 | UAB "SpaMed" | Šiauliai | 143 755 | −23 690 | 11 | |
| 65 | MB "Treneris kalnuose" | Vilnius | 140 133 | 16 930 | — | |
| 66 | MB Olimpeak | Utena | 130 340 | 46 138 | 3 | |
| 67 | UAB "Dekalatvia" | Vilnius | 122 842 | −52 959 | 10 | |
| 68 | VšĮ "Vaiko raida" | Kretingos r. sav. | 120 601 | −32 943 | 12 | |
| 69 | UAB "Vladina" | Kėdainiai | 116 638 | −15 109 | 10 | |
| 70 | VšĮ "Sveikatą į namus" | Utena | 114 700 | 550 | 6 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "Gyvenk be skausmo" | Kaunas | 110 636 | 6 995 | 2 | |
| 72 | MB "Sveikatos gama" | Kauno r. sav. | 110 515 | 19 458 | 1 | |
| 73 | UAB "Baltic clinic" | Kaunas | 109 524 | −21 107 | 7 | |
| 74 | MB Oxy klinika | Vilnius | 106 210 | 327 | 1 | |
| 75 | UAB "Fiziostudija" | Šiauliai | 102 185 | 22 945 | 5 | |
| 76 | Mažoji bendrija "Efektas" | Panevėžys | 98 401 | 1 073 | 8 | |
| 77 | Doramed, MB | Vilnius | 97 131 | 16 089 | 1 | — |
| 78 | Miglob VšĮ | Lazdijai | 86 283 | −11 510 | 5 | |
| 79 | UAB "Neozon" | Vilnius | 85 696 | 20 690 | 5 | |
| 80 | MB Sonomedas | Kaunas | 83 879 | 9 554 | — | |
| 81 | UAB "SANUS MOTUS" | Kaunas | 83 466 | 7 524 | 6 | |
| 82 | UAB "Sync Clinic" | Kaunas | 81 618 | −44 474 | 1 | — |
| 83 | UAB "Motus forma" | Kauno r. sav. | 79 470 | 26 359 | 1 | |
| 84 | AMG klinika, MB | Vilniaus m. sav. | 78 340 | 2 075 | 2 | |
| 85 | UAB V. Grigalausko šeimos centras | Klaipėda | 78 041 | −19 290 | 7 | |
| 86 | UAB "Reabilitacija visiems" | Vilnius | 77 544 | 2 068 | 4 | |
| 87 | MB Xmedic | Kaunas | 77 235 | 616 | 2 | |
| 88 | VšĮ "Sostinės medicinos centras" | Vilnius | 76 724 | −684 404 | 20 | |
| 89 | MB "Kineziterapijos praktika" | Vilnius | 76 216 | 23 457 | — | |
| 90 | MB Reabilitacijos ir masažo centras | Kaunas | 75 100 | −12 019 | 3 | |
| 91 | MB O tu nusišypsok | Druskininkų sav. | 74 953 | 7 147 | — | — |
| 92 | MB "Derma Estetus" | Panevėžys | 70 572 | 10 004 | 3 | |
| 93 | MB "Kinesis klinika" | Kaunas | 70 160 | 7 411 | 3 | |
| 94 | MB "Aplinkos tyrimų grupė" | Jonavos r. sav. | 69 822 | 32 752 | 3 | |
| 95 | MB Judesio projektas | Vilnius | 69 781 | 27 042 | — | |
| 96 | MB "Liu konsult" | Vilnius | 67 600 | 54 988 | — | — |
| 97 | MB "Only Good Vibes" | Vilnius | 65 999 | 3 056 | 3 | |
| 98 | UAB "EEC SERVICE" | Vilnius | 65 548 | 724 | 5 | |
| 99 | UAB "Henta" | Kaunas | 63 473 | 13 659 | 4 | |
| 100 | MB Šeimos ranga | Alytus | 62 681 | −36 899 | 2 |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 81 | 31 378 148 | 676 | 2,4% |
| Vilnius | 122 | 25 305 399 | 480 | 3,0% |
| Druskininkai | 3 | 13 474 834 | 276 | 7,0% |
| Trakai | 1 | 8 381 306 | 205 | 5,8% |
| Birštonas | 1 | 5 581 705 | 70 | 12,1% |
| Šiauliai | 8 | 3 077 085 | 74 | 9,5% |
| Klaipėda | 28 | 2 480 063 | 81 | 6,0% |
| Mažeikiai | 5 | 2 151 837 | 63 | 2,9% |
| Kauno r. sav. | 16 | 1 228 936 | 40 | 9,0% |
| Panevėžys | 11 | 999 534 | 51 | 5,2% |
| Jonava | 6 | 908 366 | 40 | −0,5% |
| Utena | 6 | 773 695 | 34 | 7,3% |
| Prienų r. sav. | 2 | 646 315 | 12 | 20,0% |
| Šilalė | 1 | 453 562 | 13 | 4,7% |
| Neringa | 1 | 327 574 | 4 | 9,8% |
| Šiaulių r. sav. | 3 | 302 235 | 9 | 8,3% |
| Telšiai | 2 | 300 344 | 18 | 6,1% |
| Ukmergė | 2 | 195 211 | 4 | 24,9% |
| Kėdainiai | 3 | 137 206 | 12 | −6,3% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 121 581 | 12 | −27,3% |
| Vilniaus r. sav. | 4 | 91 482 | 3 | −3,9% |
| Alytus | 6 | 88 928 | 2 | −23,9% |
| Lazdijai | 1 | 86 283 | 5 | −13,3% |
| Druskininkų sav. | 2 | 82 043 | — | 9,5% |
| Vilniaus m. sav. | 1 | 78 340 | 2 | 2,6% |
| Ignalinos r. sav. | 2 | 77 334 | 2 | −103,9% |
| Jonavos r. sav. | 1 | 69 822 | 3 | 46,9% |
| Marijampolė | 4 | 67 107 | 9 | 10,0% |
| Palanga | 3 | 54 368 | 1 | −1,2% |
| Raseiniai | 2 | 50 144 | — | 3,3% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 43 683 | 1 | 26,1% |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 43 254 | 3 | −26,7% |
| Plungės r. sav. | 1 | 37 800 | — | 9,0% |
| Utenos r. sav. | 1 | 29 738 | — | 11,9% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 29 391 | — | 7,2% |
| Šilutė | 3 | 29 295 | 2 | −1,1% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 25 157 | 2 | 5,8% |
| Tauragė | 3 | 24 100 | — | 1,2% |
| Panevėžio r. sav. | 2 | 22 469 | 3 | 0,1% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 13 710 | 1 | 35,0% |
| Pakruojo r. sav. | 1 | 11 865 | 1 | −2,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 5 | 11 780 | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 10 275 | — | 18,9% |
| Gargždai | 1 | 8 428 | — | — |
| Visaginas | 1 | 8 000 | — | — |
| Kelmė | 1 | 7 302 | — | — |
| Radviliškis | 1 | 6 210 | — | — |
| Anykščiai | 1 | 5 835 | — | — |
| Prienai | 2 | 5 250 | — | — |
| Plungė | 2 | 2 245 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 648 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 451 | — | — |
| Jurbarkas | 2 | — | 3 | — |
| Alytaus r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės kita, niekur kitur nepriskirta, žmonių sveikatos priežiūros veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 8690 — Kita žmonių sveikatos priežiūros veikla
- 8691 — Diagnostinio vizualizavimo paslaugos ir medicinos laboratorijų veikla
- 8692 — Pacientų vežimas greitosios pagalbos automobiliu
- 8693 — Psichologų ir psichoterapeutų (išskyrus gydytojus terapeutus) veikla
- 8694 — Slaugos ir akušerijos veikla
- 8695 — Fizioterapijos veikla
- 8696 — Tradicinės, liaudies medicinos ir alternatyviosios medicinos veikla
- 8697 — Medicininės, odontologinės ir kitos žmonių sveikatos priežiūros veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas