Inkstar Europe UAB — įmonės kodas 302957956
- Įmonės kodas
- 302957956
- PVN nr.
- LT100007411618
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Stirnų g. 32-16, LT-08101, 08101 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5611 — Restoranų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jan 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 €—
Grynasis pelnas (2024)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 60 934 | 6 854 | 9 498 | 35 520 | 5 209 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 60 934 | 6 854 | 9 498 | 35 520 | 5 209 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 5 859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 758 | 33 438 | 41 854 | 36 000 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 5 859 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 758 | 33 438 | 41 854 | 36 000 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 5 | 5 | 1 | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 346 | 1 | 27 674 | 28 447 | 2 660 | 2 660 | 2 660 | 2 660 |
| Trumpalaikis turtas | 44 775 | 10 342 | 27 371 | 16 144 | 492 | 492 | 492 | 492 |
| Visi įsipareigojimai | 2 429 | 19 | 86 654 | 118 054 | 112 616 | 112 616 | 112 616 | 112 616 |
| Nuosavas kapitalas | 42 692 | 10 324 | −31 609 | −73 463 | −109 464 | −109 464 | −109 464 | −109 464 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 155 NACE 5611 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Inkstar Europe UAB 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 734 vietą tarp 771 „Restoranų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 112 616 €, o nuosavas kapitalas — −109 464 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Restoranų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "LAUVITA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Individuali įmonė | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "JUSVITA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "OKTAVIJA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ALEGSA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Kedrus" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Gietera" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "MŪSŲ TVIRTOVĖ" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Inkstar Europe UAB apyvarta?
2024 m. Inkstar Europe UAB nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Inkstar Europe UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Inkstar Europe UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Restoranų veikla“ (EVRK 5611), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Inkstar Europe UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą