Ingleby Lithuania Holding UAB — įmonės kodas 303172759
- Įmonės kodas
- 303172759
- PVN nr.
- 303172759
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Runeikių k.
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Šėtos sen., Runeikių k., Rikliškių g. 22, LT-58490, 58490 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7020 — Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Oct 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2025)
——
Grynasis pelnas (2025)
486,0 tūkst. €▲ 3 633,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 33,3%
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 486 038 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 10 142 | 13 336 | 7 680 | 6 798 | 6 282 | 8 383 | 9 459 | 7 386 | 13 584 | 13 755 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 486 038 |
| Grynasis nuostolis | 11 237 | 13 336 | 7 680 | 6 798 | 6 282 | 8 383 | 9 459 | 7 386 | 13 584 | 13 755 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 23 772 925 | 26 272 925 | 27 272 925 | 27 272 925 | 27 272 925 | 28 072 924 | 28 922 924 | 28 922 924 | 28 922 924 | 28 922 924 | 29 402 924 |
| Trumpalaikis turtas | 172 424 | 1 163 791 | 154 996 | 148 491 | 141 837 | 134 737 | 123 953 | 115 239 | 105 930 | 92 638 | 100 493 |
| Visi įsipareigojimai | 140 | 1 004 843 | 23 | 2 202 | 30 | 4 932 | 37 | 39 | 3 978 | 6 341 | 5 739 |
| Nuosavas kapitalas | 23 945 209 | 26 431 873 | 27 424 193 | 27 417 395 | 27 411 112 | 28 202 729 | 29 043 270 | 29 035 884 | 29 022 300 | 29 008 544 | 29 494 582 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 365 NACE 7020 įmonių (2025).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 486 038 € grynojo pelno. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 739 €, o nuosavas kapitalas — 29 494 582 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 81. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Ingleby Lithuania Holding UAB dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 486 038 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Ingleby Lithuania Holding UAB?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Ingleby Lithuania Holding UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla“ (EVRK 7020), įsikūrusi Runeikių k., Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Ingleby Lithuania Holding UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą