Ignalinos rajono mokinių asociacija — įmonės kodas 300542160
- Įmonės kodas
- 300542160
- PVN nr.
- 300542160
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Mokyklos g. 4, LT-30119, 30119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5913 — Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Feb 22
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 297 | 803 | 673 | 672 | 1 347 | 5 197 | 1 400 | 1 572 | 698 |
| Visos pajamos | 1 297 | 803 | 673 | 672 | 1 347 | 5 197 | 1 400 | 1 572 | 698 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Trumpalaikis turtas | 248 | 492 | 341 | 191 | — | — | — | — | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 191 | — | — | — | — | — |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 204 | 184 | 158 | 113 | 521 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 18 NACE 5913 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos rajono mokinių asociacija 2024 m. nurodė 698 € apyvartą, tai yra 55,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Cineshort media UAB | Vilnius | 729 | −637 | 1 |
| VšĮ "Kinoteka" | Kaunas | 900 | −3 448 | — |
| VšĮ "Visos mūzos" | Kaunas | 190 | −202 | — |
| MB "Rec Records" | Šveicarų k. | 3 550 | −972 | — |
| Cinema Cult Distribution UAB | Vilnius | 4 457 | −42 | 1 |
| UAB "Reporteriai LT" | Vilnius | 5 917 | −93 | — |
| UAB "TREMORA" | Vilnius | 20 706 | 4 238 | 2 |
| MB "Stipraus kūno studija" | Vilnius | 21 949 | 28 | — |
Įtraukta į reitingus
- 22. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 21. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 21. vieta — TOP 25 įmonių kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos rajono mokinių asociacija apyvarta?
2024 m. Ignalinos rajono mokinių asociacija nurodė 698 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos rajono mokinių asociacija dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Ignalinos rajono mokinių asociacija?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų ir vaizdo filmų platinimo veikla“ (EVRK 5913), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos rajono mokinių asociacija?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą