Ignalinos dviračių klubas — įmonės kodas 303836861
- Įmonės kodas
- 303836861
- PVN nr.
- 303836861
- Regionas / savivaldybė
- Ignalina
- Miestas
- Ignalina
- Adresas
- Ignalina, Liepų g. 5-39, LT-30103, 30103 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Mar 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 369 | 397 | 225 | 320 | 99 | 180 | 1 832 | 262 | 142 |
| Visos pajamos | 1 369 | 397 | 225 | 320 | 99 | 180 | 1 832 | 262 | 142 |
| Pelnas prieš mokesčius | 27 | 0 | 0 | 0 | 99 | 180 | 0 | 262 | 142 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 615 | 676 | 713 | 0 | 0 | 249 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 27 | 0 | 0 | 0 | 99 | 180 | 0 | 262 | 142 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 615 | 676 | 713 | 0 | 0 | 249 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1 420 | 788 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 072 | 1 089 | 1 041 | 441 | 539 | 720 | 470 | 732 | 874 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 1 123 | 1 480 | 979 | 121 | 440 | 540 | 288 | 470 | 732 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Ignalinos dviračių klubas 2024 m. nurodė 142 € apyvartą, tai yra 45,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 12 vietą tarp 13 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Ignalina. Įmonė uždirbo 142 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 100,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 732 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija "Ignalinos Viltis" | Ignalina | 174 | −299 | — |
| Pekoriškės kaimo bendruomenė | Ignalina | 42 | 0 | — |
| Ignalinos rajono diabeto klubas "GYDŪNĖ" | Ignalina | 279 | −235 | — |
| Ignalinos miesto vietos veiklos grupė | Ignalina | 564 | 0 | 1 |
| Asociacija "Auxilium Ignalina" | Ignalina | 700 | 229 | — |
| Ignalinos badmintono klubas | Ignalina | 1 712 | −57 | — |
| Ignalinos Budrių bendruomenė | Ignalina | 2 496 | 0 | — |
| Ignalinos pasieniečių asociacija | Ignalina | 2 729 | −1 901 | — |
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — TOP 24 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Ignalina) pagal apyvartą 2023 m.
- 96. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 98. vieta — Didžiausios Ignalina įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Ignalinos dviračių klubas apyvarta?
2024 m. Ignalinos dviračių klubas nurodė 142 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Ignalinos dviračių klubas dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 142 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 100,0%.
Kokia veikla užsiima Ignalinos dviračių klubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Ignalina.
Norite išsamios įmonės analizės Ignalinos dviračių klubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą