Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai" — įmonės kodas 168982125
- Įmonės kodas
- 168982125
- PVN nr.
- 168982125
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Molainių k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Panevėžio sen., Molainių k., Alyvų g. 2A, LT-37174, 37174 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Tue Oct 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 948 |
| Visos pajamos | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 948 |
| Pelnas prieš mokesčius | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 215 | 3 386 | 3 250 | 2 128 | 3 760 | 3 742 | 5 897 | 7 594 | 0 |
| Grynasis pelnas | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 215 | 3 386 | 3 250 | 2 128 | 3 760 | 3 742 | 5 897 | 7 594 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 5 148 | 3 805 | 2 462 | 1 120 | 1 | 1 | 4 731 | 3 469 | — |
| Trumpalaikis turtas | 201 | 1 074 | 556 | 1 275 | 2 298 | 2 914 | 3 141 | 3 889 | 4 361 | — |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 151 | −3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | — |
| Nuosavas kapitalas | 57 | −2 158 | −5 544 | −8 794 | −10 922 | −14 683 | −18 426 | 8 615 | 7 824 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2025).
Trumpai
Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai" 2025 m. nurodė 6 948 € apyvartą ir užėmė 60 vietą tarp 74 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| PANEVĖŽIO RAJONO KARSAKIŠKIO BENDRUOMENĖ | Karsakiškio k. | 0 | 0 | — |
| PANEVĖŽIO RAJONO ULIŪNŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Uliūnų k. | 0 | 0 | — |
| PANEVĖŽIO RAJONO GYVENTOJŲ BENDRUOMENĖ "UPYTĖS ŽEMĖ" | Upytės k. | 0 | 0 | — |
| PANEVĖŽIO RAJONO SODELIŲ KAIMO BENDRUOMENĖ | Sodelių k. | 0 | 0 | — |
| Panevėžio rajono Barklainių I kaimo bendruomenė | Barklainių I k. | 0 | 0 | — |
| SPORTO KLUBAS "ŠĖLSMAS" | Vadokliai | 0 | 0 | — |
| Panevėžio rajono Kabelių kaimo bendruomenė | Kabelių k. | 0 | 0 | — |
| Ramygalos miesto-Garuckų kaimo bendruomenė | Ramygala | 0 | 0 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai" apyvarta?
2025 m. Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai" nurodė 6 948 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai" dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Molainių k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Gyventojų bendruomenės centras "Molainiai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą