GP Holographics, UAB — įmonės kodas 302639124
- Įmonės kodas
- 302639124
- PVN nr.
- LT100006544918
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4686 — Kitų tarpinių produktų, išskyrus popieriaus ritinius ir kartoną, didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−10,9 tūkst. €▲ 93,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 377 462 | 299 091 | 187 665 | 199 268 | 408 318 | 358 694 | 246 809 | 407 884 | 55 135 | — |
| Visos pajamos | 377 462 | 299 091 | 187 665 | 199 268 | 408 318 | 358 694 | 246 809 | 407 884 | 55 135 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 534 | 7 094 | 2 050 | 18 143 | 29 602 | 21 558 | 57 269 | 23 602 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161 892 | 10 879 |
| Grynasis pelnas | 1 304 | 6 030 | 1 742 | 15 422 | 25 162 | 18 324 | 48 679 | 20 062 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161 892 | 10 879 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 16 371 | 13 594 | 10 817 | 8 040 | 0 | 2 485 | 1 | 1 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 83 306 | 97 778 | 147 704 | 62 922 | 112 141 | 0 | 168 018 | 260 627 | 5 237 | 13 495 |
| Visi įsipareigojimai | 60 095 | 84 908 | 130 315 | 27 334 | 48 614 | 0 | 31 933 | 93 498 | 0 | 19 137 |
| Nuosavas kapitalas | 23 211 | 29 241 | 30 983 | 46 405 | 71 567 | 0 | 138 570 | 167 130 | 5 238 | −5 642 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 185 NACE 4686 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 10 879 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 137 €, o nuosavas kapitalas — −5 642 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės kitų tarpinių produktų, išskyrus popieriaus ritinius ir kartoną, didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 27. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 21. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 76. vieta — Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 69. vieta — Didžiausios Vilniaus m. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 86. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar GP Holographics, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 10 879 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi GP Holographics, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima GP Holographics, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų tarpinių produktų, išskyrus popieriaus ritinius ir kartoną, didmeninė prekyba“ (EVRK 4686), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės GP Holographics, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą