Girėnų bendruomenės centras — įmonės kodas 300088163

Įmonės kodas
300088163
PVN nr.
300088163
Regionas / savivaldybė
Šakių r. sav.
Miestas
Girėnų k.
Adresas
Šakių r. sav., Šakių sen., Girėnų k., Muziejaus g. 1, LT-71131, 71131 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9020 — Scenos menų veikla
Teisinė forma
Asociacija
Registracijos data
Sun Feb 13
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
4 384 € 21,2%
Grynasis pelnas (2024)
0 € 100,0%
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.10 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10001002003002015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos3 0973 0654 0415 3565 4305 7473 5776 5383 6184 384
Visos pajamos3 0973 0654 0415 3565 4305 7473 5776 5383 6184 384
Pelnas prieš mokesčius0600010 86000000
Nuostolis prieš mokesčius0002100004370
Grynasis pelnas0600010 86000000
Grynasis nuostolis0002100004370
Ilgalaikis turtas5 2234 0392 8596 3764 4752 01680011
Trumpalaikis turtas3 6163 8555 1305 4774 8972 9682 3402 9333 531
Visi įsipareigojimai000001971301344
Nuosavas kapitalas0600−21000000

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
9,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Girėnų bendruomenės centras 2024 m. nurodė 4 384 € apyvartą, tai yra 21,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Šakių r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 344 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Naumiestiečių sambūrisKudirkos Naumiestis3 651−90
Viešoji įstaiga "ŠĖLSMO DIENA"Vilnius4 323−161
VšĮ "Meno desantas"Vilnius4 500−7
VšĮ "Sveikim kartu"Kaunas4 62301
Asociacija "Tautinių šokių kolektyvas Gūsis"Ramučių k.4 1123 258
VšĮ "Canticum novum"Krinčinas4 1004 500
Šokio studija "Palangos vėtrungė"Palanga3 9851 563
Viešoji įstaiga SIGUTĖ TRIMAKAITĖ IR KOVilnius4 8696162

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Girėnų bendruomenės centras apyvarta?

2024 m. Girėnų bendruomenės centras nurodė 4 384 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Girėnų bendruomenės centras dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima Girėnų bendruomenės centras?

Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Girėnų k., Šakių r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą