Garsus, MB — įmonės kodas 305565832
- Įmonės kodas
- 305565832
- PVN nr.
- LT100017529914
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Liaukiškių k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Beižionių sen., Liaukiškių k., Asono g. 27, LT-21320, 21320 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5911 — Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 27 593 | 27 411 | 40 124 | 24 746 | 50 302 |
| Visos pajamos | 27 593 | 27 411 | 40 124 | 24 746 | 50 302 |
| Pelnas prieš mokesčius | 10 589 | 9 657 | 18 211 | 1 461 | 16 645 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 10 589 | 9 137 | 17 300 | 1 362 | 15 724 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 7 308 | 5 049 | 3 614 | 6 941 | 4 812 |
| Trumpalaikis turtas | 5 369 | 8 291 | 25 481 | 22 068 | 35 372 |
| Visi įsipareigojimai | 2 400 | 3 354 | 3 761 | 2 313 | 2 414 |
| Nuosavas kapitalas | 10 449 | 9 986 | 25 334 | 26 696 | 37 770 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 371 NACE 5911 įmonių (2024).
Trumpai
Garsus, MB 2024 m. nurodė 50 302 € apyvartą, tai yra 103,3% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonių Elektrėnų sav.. Įmonė uždirbo 15 724 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 31,3%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 414 €, o nuosavas kapitalas — 37 770 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Baltic Solar Systems" | Balceriškių k. | 17 400 | 16 617 | — |
| UAB "Ermedija" | Geibonių k. | 91 823 | 6 702 | 2 |
| MB Auvision | Vilnius | 52 287 | 4 819 | — |
| MB Andcut studio | Vilnius | 48 259 | −10 848 | 1 |
| MB "Universalus medijos kanalas" | Vilnius | 52 734 | 32 433 | — |
| MB Auri video produkcija | Vilnius | 47 778 | 9 757 | — |
| UAB "Auminta" | Vilnius | 52 942 | 416 | 3 |
| MB "Gaferis" | Vilnius | 47 418 | 624 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Garsus, MB apyvarta?
2024 m. Garsus, MB nurodė 50 302 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Garsus, MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 15 724 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 31,3%.
Kokia veikla užsiima Garsus, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kino filmų, vaizdo filmų ir televizijos programų gamyba“ (EVRK 5911), įsikūrusi Liaukiškių k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės Garsus, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą