Clear Options, UAB — įmonės kodas 304928992
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 304928992
- PVN nr.
- 304928992
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3299 — Kita, niekur kitur nepriskirta, gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Oct 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−20,7 tūkst. €▲ 7,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | 12 000 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | 12 000 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 943 | 5 223 | 5 606 | 9 605 | 5 477 | 22 285 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 943 | 5 223 | 5 606 | 9 605 | 5 477 | 22 285 | 20 669 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 39 619 | 93 794 | 132 489 | 166 487 | 166 487 | 166 487 |
| Trumpalaikis turtas | 27 647 | 82 309 | 108 945 | 52 150 | 12 769 | 5 374 | 6 847 |
| Visi įsipareigojimai | 2 590 | 102 094 | 188 511 | 180 016 | 180 109 | 180 000 | 202 141 |
| Nuosavas kapitalas | 25 057 | 19 834 | 14 228 | 4 623 | −853 | −8 139 | −28 807 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 28 000 | 28 000 | 28 000 | 28 000 | 28 000 | 28 000 | 28 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 88 NACE 3299 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 20 669 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 202 141 €, o nuosavas kapitalas — −28 807 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2023 m.
- 12. vieta — TOP 17 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Clear Options, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 20 669 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Clear Options, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Clear Options, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, gamyba“ (EVRK 3299), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Clear Options, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą