Choras.lt kūrėjų sąjunga — įmonės kodas 302612312
- Įmonės kodas
- 302612312
- PVN nr.
- 302612312
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, Girulių g. 12-69, LT-12112, 12112 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Apr 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 775 | 1 286 | 643 | 696 | 283 | 1 056 | 851 | 7 079 | 1 806 | 843 |
| Visos pajamos | 2 775 | 1 286 | 643 | 696 | 283 | 1 056 | 851 | 7 079 | 1 806 | 843 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 546 | 257 | 480 | 341 | 944 | 538 | 113 | 584 | 196 | 241 |
| Visi įsipareigojimai | 77 | 97 | 92 | 76 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2024).
Trumpai
Choras.lt kūrėjų sąjunga 2024 m. nurodė 843 € apyvartą, tai yra 53,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 638 vietą tarp 1 800 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Kognityvas MB | Vilnius | 843 | −2 853 | — |
| MB "Gydūnas" | Vilnius | 842 | 218 | — |
| Sklaida, MB | Vilnius | 845 | −1 037 | — |
| UAB RIVENTA CORP | Vilnius | 846 | −3 774 | 1 |
| Navigator4D UAB | Vilnius | 860 | −21 749 | 1 |
| Moon media, MB | Vilnius | 821 | 373 | — |
| UAB EPALETE | Vilnius | 885 | −187 | 1 |
| UAB "Vulpes liberum" | Vilnius | 800 | −735 | 2 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Choras.lt kūrėjų sąjunga apyvarta?
2024 m. Choras.lt kūrėjų sąjunga nurodė 843 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Choras.lt kūrėjų sąjunga dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Choras.lt kūrėjų sąjunga?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Choras.lt kūrėjų sąjunga?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą