Brasta Group, UAB — įmonės kodas 304140045
- Įmonės kodas
- 304140045
- PVN nr.
- LT100009865613
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Palemono g. 7B, LT-52158, 52158 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6421 — Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Nov 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 82 521 | — | — | 18 530 | 66 710 | 76 385 | 37 373 | 0 |
| Visos pajamos | — | — | 82 521 | — | — | 18 530 | 66 710 | 76 385 | 37 373 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 895 190 | 2 065 471 | 3 306 193 | 417 489 | 1 814 694 | 1 511 571 | 2 224 622 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 392 | 42 317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 625 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 895 136 | 2 065 471 | 3 306 193 | 417 489 | 1 814 694 | 1 511 571 | 2 224 622 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 392 | 42 317 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 155 625 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 3 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 5 421 | 1 508 981 | 8 686 493 | 8 957 335 | 8 957 258 | 9 031 292 | 9 018 929 | 10 303 714 | 10 292 709 | 10 279 309 |
| Trumpalaikis turtas | 1 711 | 12 841 | 312 662 | 40 546 | 255 608 | 345 210 | 349 832 | 515 412 | 1 350 526 | 1 108 687 |
| Visi įsipareigojimai | 5 024 | 1 569 838 | 912 045 | 11 638 | 449 842 | 1 727 300 | 566 676 | 1 955 295 | 1 955 238 | 2 410 663 |
| Nuosavas kapitalas | 2 108 | −40 209 | 8 107 754 | 8 986 243 | 8 763 024 | 7 651 101 | 8 805 795 | 8 867 366 | 9 691 988 | 8 986 363 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 | 346 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 221 NACE 6421 įmonių (2024).
Trumpai
Brasta Group, UAB 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 44 vietą tarp 44 „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 155 625 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 410 663 €, o nuosavas kapitalas — 8 986 363 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "ALB Invest" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Rentopa" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "KKL group" | Kaunas | 1 200 | 65 089 | 2 |
| UAB "RV investicijos" | Kaunas | 3 600 | 5 244 477 | 2 |
| UAB Skyline Distribution | Kaunas | 4 200 | 208 | 2 |
| UAB "RM HOLDINGAS" | Kaunas | 4 269 | −2 980 | 1 |
| UAB "Stiklo investicija" | Kaunas | 6 675 | −24 942 | 2 |
| AB Palemono investicijos | Kaunas | 6 698 | 2 619 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 53. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — TOP 100 įmonių finansai ir draudimas veiklos srityje (Kaunas) pagal apyvartą 2023 m.
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2023 m.
- 28. vieta — Didžiausi darbdaviai kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės kontroliuojančiųjų bendrovių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 35. vieta — Pelningiausios įmonės Kaunas savivaldybėje 2019 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės finansai ir draudimas veiklos srityje 2019 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kaunas savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Brasta Group, UAB apyvarta?
2024 m. Brasta Group, UAB nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Brasta Group, UAB dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 155 625 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Brasta Group, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Brasta Group, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kontroliuojančiųjų bendrovių veikla“ (EVRK 6421), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Brasta Group, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą