Bebruliškės kaimo bendruomenė — įmonės kodas 166099870
- Įmonės kodas
- 166099870
- PVN nr.
- 166099870
- Regionas / savivaldybė
- Kazlų Rūdos sav.
- Miestas
- Bebruliškės k.
- Adresas
- Kazlų Rūdos sav., Kazlų Rūdos sen., Bebruliškės k., Pušyno g. 26, LT-69376, 69376 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9499 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Jul 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 613 | 4 385 | 2 404 | 1 988 | 1 121 | 3 255 | 222 | 971 | 11 416 | 2 688 |
| Visos pajamos | 2 613 | 4 385 | 2 404 | 1 988 | 1 121 | 3 255 | 222 | 971 | 11 416 | 2 688 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 3 868 | 2 186 | 1 536 | 526 | 95 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Trumpalaikis turtas | 810 | 949 | 812 | 775 | 770 | 725 | 664 | 475 | 403 | 598 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 7 | 27 | 0 | 44 | 66 | 0 | 38 | 30 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 367 NACE 9499 įmonių (2024).
Trumpai
Bebruliškės kaimo bendruomenė 2024 m. nurodė 2 688 € apyvartą, tai yra 76,5% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 15 vietą tarp 26 „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonių Kazlų Rūdos sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 30 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Asociacija "Senasis motociklas" | Girinių Šunkarių k. 7 | 3 125 | 0 | — |
| Būdos kaimo bendruomenė | Būdos k. | 3 411 | 0 | — |
| Kazlų Rūdos regiono žuvininkystės asociacija | Bebruliškės k. | 3 679 | −430 | — |
| Visuomenės gerovės asociacija | Judrarūdės k. | 1 257 | 736 | — |
| Gudelių kaimo bendruomenė | Gudelių k. | 1 000 | −85 | — |
| Plutiškių bendruomenė | Plutiškių k. | 830 | 0 | — |
| Antanavo senjorų klubas "Šešupė" | Antanavo k. | 821 | 0 | — |
| Kardokų bendruomenė | Kardokų k. | 6 320 | 178 | — |
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 25 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Kazlų Rūdos sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 92. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 92. vieta — Didžiausios Kazlų Rūdos sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Bebruliškės kaimo bendruomenė apyvarta?
2024 m. Bebruliškės kaimo bendruomenė nurodė 2 688 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Bebruliškės kaimo bendruomenė dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Bebruliškės kaimo bendruomenė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla“ (EVRK 9499), įsikūrusi Bebruliškės k., Kazlų Rūdos sav..
Norite išsamios įmonės analizės Bebruliškės kaimo bendruomenė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą