Balttread, UAB — įmonės kodas 302694373
- Įmonės kodas
- 302694373
- PVN nr.
- LT100007111417
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus r. sav.
- Miestas
- Merešlėnų k.
- Adresas
- Vilniaus r. sav., Pagirių sen., Merešlėnų k., Tilto g. 24A, LT-13224, 13224 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2211 — Guminių padangų gamyba, restauravimas ir atnaujinimas bei vamzdžių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Dec 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 486 977 | 341 589 | 212 653 | 98 112 | 2 552 | 249 |
| Visos pajamos | 486 977 | 341 589 | 212 653 | 98 112 | 2 552 | 249 |
| Pelnas prieš mokesčius | 21 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 6 071 | 38 970 | 70 835 | 27 569 | 1 742 |
| Grynasis pelnas | 17 876 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 6 071 | 38 970 | 70 835 | 27 569 | 1 742 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 7 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 429 391 | 323 162 | 235 529 | 337 853 | 112 274 | 117 286 |
| Trumpalaikis turtas | 375 627 | 358 693 | 319 828 | 141 234 | 132 932 | 129 175 |
| Visi įsipareigojimai | 695 178 | 578 086 | 490 558 | 485 123 | 278 811 | 281 808 |
| Nuosavas kapitalas | 109 840 | 103 769 | 64 799 | −6 036 | −33 605 | −35 347 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 6 NACE 2211 įmonių (2020).
Trumpai
Balttread, UAB 2020 m. nurodė 249 € apyvartą, tai yra 90,2% mažiau nei 2019 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Guminių padangų gamyba, restauravimas ir atnaujinimas bei vamzdžių gamyba“ veiklos srities įmonių Vilniaus r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 1 742 € grynąjį nuostolį. 2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 281 808 €, o nuosavas kapitalas — −35 347 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Guminių padangų gamyba, restauravimas ir atnaujinimas bei vamzdžių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "DILUMAS" | Molainių k. | 10 253 | −1 918 | 3 |
| UAB "Munetas" | Vaivadų k. | 15 976 | 788 | 2 |
| "COPUS", UAB | Skaistgirių k. | 75 937 | 18 567 | 1 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Balttread, UAB apyvarta?
2020 m. Balttread, UAB nurodė 249 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Balttread, UAB dirba pelningai?
2020 m. įmonė patyrė 1 742 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Balttread, UAB?
2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Balttread, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Guminių padangų gamyba, restauravimas ir atnaujinimas bei vamzdžių gamyba“ (EVRK 2211), įsikūrusi Merešlėnų k., Vilniaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Balttread, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą