"Baldai LARA" UAB — įmonės kodas 304632210
- Įmonės kodas
- 304632210
- PVN nr.
- 304632210
- Regionas / savivaldybė
- Zarasų r. sav.
- Miestas
- Dusetos
- Adresas
- Zarasų r. sav., Dusetos, Sporto g. 1, LT-32306, 32306 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7411 — Pramonės gaminių ir mados dizaino veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 300 | 15 507 | 11 600 | 42 470 | 21 400 | 25 235 | 1 310 | 43 413 | 26 290 |
| Visos pajamos | 300 | 15 507 | 11 600 | 42 470 | 21 400 | 25 235 | 1 310 | 43 413 | 26 290 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 4 148 | 0 | 31 082 | 931 | 301 | 0 | 10 126 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 393 | 0 | 3 316 | 0 | 0 | 0 | 22 700 | 0 | 14 235 |
| Grynasis pelnas | 0 | 4 148 | 0 | 31 082 | 931 | 286 | 0 | 9 620 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 393 | 0 | 3 316 | 0 | 0 | 0 | 22 700 | 0 | 14 235 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1 399 | 5 291 | 1 753 | 32 835 | 32 232 | 24 900 | 11 309 | 21 746 | 7 907 |
| Visi įsipareigojimai | 292 | 36 | 21 | 21 | 42 | 1 524 | 1 532 | 2 350 | 2 746 |
| Nuosavas kapitalas | 1 107 | 5 255 | 1 732 | 32 814 | 32 190 | 32 476 | 9 777 | 19 396 | 5 161 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 46 NACE 7411 įmonių (2025).
Trumpai
"Baldai LARA" UAB 2025 m. nurodė 26 290 € apyvartą, tai yra 39,4% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pramonės gaminių ir mados dizaino veikla“ veiklos srities įmonių Zarasų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 14 235 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 746 €, o nuosavas kapitalas — 5 161 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pramonės gaminių ir mados dizaino veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Pramolab, MB | Kalvarija | 43 528 | 8 017 | — |
| "Dizaino virtuvė", UAB | Vilnius | 44 791 | 4 199 | 1 |
| UAB "Baltijos pramonės sprendimai" | Vilnius | 42 000 | 9 363 | 3 |
| UAB "Dizaino Entuziastai" | Vilnius | 45 017 | 720 | 1 |
| Stereometrik UAB | Vilnius | 40 000 | 33 970 | — |
| UAB "ER Mados namai" | Kaunas | 39 200 | 3 022 | 2 |
| Individuali įmonė | Kaunas | 49 174 | 36 890 | — |
| VšĮ "Tautinio kostiumo studija" | Kaunas | 32 322 | 7 734 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės pramonės gaminių ir mados dizaino veikla veiklos srityje 2024 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) 2023 m.
- 19. vieta — TOP 21 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Zarasų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 43 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 95. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 83 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 61. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 32 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Zarasų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 93. vieta — Didžiausios Zarasų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra "Baldai LARA" UAB apyvarta?
2025 m. "Baldai LARA" UAB nurodė 26 290 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar "Baldai LARA" UAB dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 14 235 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi "Baldai LARA" UAB?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima "Baldai LARA" UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pramonės gaminių ir mados dizaino veikla“ (EVRK 7411), įsikūrusi Dusetos, Zarasų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės "Baldai LARA" UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą