Atėnė ir Ko, MB — įmonės kodas 300549482
- Įmonės kodas
- 300549482
- PVN nr.
- LT100003818911
- Regionas / savivaldybė
- Kupiškis
- Miestas
- Kupiškis
- Adresas
- Kupiškis, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus a. 8-2, LT-40130, 40130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Wed Mar 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 54 757 | 57 127 | 57 197 | 58 922 | 62 004 | 60 950 | 61 503 | 81 488 | 72 599 | 69 923 |
| Visos pajamos | 54 757 | 57 127 | 57 197 | 58 922 | 62 004 | 60 950 | 61 503 | 81 488 | 72 599 | 69 923 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 48 | 502 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 4 851 | 1 328 | 364 | 1 934 | 8 195 | 0 | 8 958 | 48 | 477 |
| Grynasis nuostolis | 2 908 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 185 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 7 | 7 | 5 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 19 922 | 18 274 | 20 076 | 20 842 | 18 988 | 17 777 | 17 142 | 15 173 | 13 737 | 12 604 |
| Trumpalaikis turtas | 8 122 | 10 775 | 11 368 | 10 137 | 10 381 | 15 311 | 14 022 | 26 686 | 25 260 | 27 836 |
| Visi įsipareigojimai | 21 218 | 17 488 | 18 561 | 17 731 | 14 067 | 9 685 | 9 657 | 11 837 | 8 843 | 9 809 |
| Nuosavas kapitalas | 6 826 | 11 694 | 13 022 | 13 386 | 15 412 | 23 607 | 21 820 | 30 106 | 30 154 | 30 631 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 599 NACE 6920 įmonių (2024).
Trumpai
Atėnė ir Ko, MB 2024 m. nurodė 69 923 € apyvartą, tai yra 3,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Kupiškis. Įmonė uždirbo 477 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 809 €, o nuosavas kapitalas — 30 631 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Apskaitos langas" | Kupiškis | 62 431 | −1 469 | 5 |
| UAB "Ultra Trade" | Vilnius | 69 937 | 44 976 | 1 |
| MB "Demerus" | Giraitės k. | 69 970 | 6 716 | — |
| UAB "Paskaičiuokim" | Vilnius | 70 000 | 62 059 | 1 |
| UAB "Finansai ir auditas" | Vilnius | 70 074 | −3 097 | 3 |
| UAB "Audito menai" | Kaunas | 70 172 | 24 273 | 2 |
| UAB "Buhalterija Jums" | Radviliškis | 69 643 | 23 592 | 2 |
| MB Finansų pastogė | Kaunas | 69 593 | 15 094 | — |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 11 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kupiškis) pagal apyvartą 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — TOP 11 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kupiškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2023 m.
- 59. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 38. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
- 57. vieta — Didžiausios Kupiškis įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kupiškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Atėnė ir Ko, MB apyvarta?
2024 m. Atėnė ir Ko, MB nurodė 69 923 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Atėnė ir Ko, MB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 477 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,7%.
Kiek darbuotojų turi Atėnė ir Ko, MB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Atėnė ir Ko, MB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Kupiškis.
Norite išsamios įmonės analizės Atėnė ir Ko, MB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą