Asociacija "Rezus" — įmonės kodas 302603039
- Įmonės kodas
- 302603039
- PVN nr.
- 302603039
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio m. sav.
- Miestas
- Panevėžio m. sav.
- Adresas
- Panevėžio m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Mon Mar 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 587 | 1 630 | 2 908 | 3 334 | 678 | 481 | 504 | 1 464 | 127 |
| Visos pajamos | 2 587 | 1 630 | 2 908 | 3 334 | 678 | 481 | 504 | 1 464 | 127 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 108 | 1 435 | 224 | 1 121 | 875 | 453 | 191 | 5 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 721 | 1 617 | 2 911 | 1 411 | 1 411 | 1 411 | 2 071 | 1 456 | 1 506 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Asociacija "Rezus" 2024 m. nurodė 127 € apyvartą, tai yra 91,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Panevėžio m. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 506 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Marijampolės sportinių šokių klubas "Vilaida" | Marijampolė | 126 | 0 | — |
| VšĮ "D. Maciulevičiaus futbolo mokykla" | Kaunas | 125 | −30 | — |
| Jurbarko "Moto Quad" klubas | Jurbarkas | 125 | 124 | — |
| Sporto klubas "Dapsas Motorsport" | Kaunas | 131 | −581 | 1 |
| Smiginio klubas "Apuokas" | Vilnius | 131 | −92 | 1 |
| Visuomeninė organizacija sporto klubas "Mažylis" | Kuršėnai | 122 | −193 | — |
| VšĮ BAEM sport | Rokiškis | 120 | −37 | — |
| VšĮ Lazdijų miesto futbolo klubas "Lazdis" | Lazdijų k. | 120 | −79 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Asociacija "Rezus" apyvarta?
2024 m. Asociacija "Rezus" nurodė 127 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Asociacija "Rezus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Asociacija "Rezus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Panevėžio m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Asociacija "Rezus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą