Arno grill, UAB — įmonės kodas 306232649
- Įmonės kodas
- 306232649
- PVN nr.
- LT100015782317
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Gėlūnų k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Pabarės sen., Gėlūnų k., Gėlių g. 13, LT-17211, 17211 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5621 — Pagaminto valgio tiekimas renginiams
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2023–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 619 | 17 426 |
| Visos pajamos | 3 619 | 17 426 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 114 | 1 746 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 114 | 1 653 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 13 978 |
| Trumpalaikis turtas | 3 996 | 6 660 |
| Visi įsipareigojimai | 382 | 15 371 |
| Nuosavas kapitalas | 3 614 | 5 267 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 81 NACE 5621 įmonių (2024).
Trumpai
Arno grill, UAB 2024 m. nurodė 17 426 € apyvartą, tai yra 381,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Pagaminto valgio tiekimas renginiams“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė uždirbo 1 653 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 9,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 15 371 €, o nuosavas kapitalas — 5 267 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Pagaminto valgio tiekimas renginiams“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "Kitas kraštas" | Kaunas | 17 399 | −32 000 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Senasis grafas" | Rokiškis | 16 803 | 13 450 | 2 |
| "Šatrijos legenda", MB | Luokė | 16 659 | 393 | 1 |
| MB "Čarlstonas" | Kaunas | 16 000 | 308 | — |
| UAB "THE COOK" | Vilnius | 19 221 | 164 | 1 |
| MB "Mėnesėlio kepyklėlė" | Saločiai | 15 402 | 2 593 | — |
| MB Mantra foods | Tičkūnų k. | 15 179 | 462 | — |
| MB "Canapeslt" | Vilnius | 19 752 | −2 265 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — TOP 13 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — TOP 12 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Arno grill, UAB apyvarta?
2024 m. Arno grill, UAB nurodė 17 426 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Arno grill, UAB dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 653 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 9,5%.
Kiek darbuotojų turi Arno grill, UAB?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Arno grill, UAB?
Pagrindinė veiklos sritis – „Pagaminto valgio tiekimas renginiams“ (EVRK 5621), įsikūrusi Gėlūnų k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Arno grill, UAB?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą