Achilo motoklubas — įmonės kodas 303395598
- Įmonės kodas
- 303395598
- PVN nr.
- 303395598
- Regionas / savivaldybė
- Šiauliai
- Miestas
- Šiauliai
- Adresas
- Šiauliai, Lyros g. 22-24, LT-78274, 78274 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Wed Sep 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2022)
0 €—
Grynasis pelnas (2022)
0 €—
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 11 900 | 27 553 | 77 881 | 100 342 | 18 578 | 92 356 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 11 900 | 27 553 | 77 881 | 100 342 | 18 578 | 92 356 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 317 | 19 210 | 49 725 | 45 664 | 0 | 54 605 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 042 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 2 317 | 19 210 | 49 725 | 45 664 | 0 | 54 605 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 042 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 33 048 | 63 890 | 64 591 | 62 437 | 81 449 | 81 449 | 81 449 |
| Trumpalaikis turtas | 7 369 | 2 724 | 26 929 | 77 489 | 50 688 | 88 942 | 88 942 | 88 942 |
| Visi įsipareigojimai | −85 | 9 108 | 14 429 | 20 127 | 5 214 | 412 | 412 | 412 |
| Nuosavas kapitalas | 14 908 | 26 664 | 76 390 | 121 953 | 107 911 | 168 533 | 168 533 | 168 533 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 809 NACE 9312 įmonių (2022).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Achilo motoklubas 2022 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 86 vietą tarp 113 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Šiauliai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 412 €, o nuosavas kapitalas — 168 533 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Sporto klubas "Alnida" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių kultūrizmo klubas "Ąžuolas" | Šiauliai | 0 | 0 | 1 |
| Šiaulių futbolo klubas "Vėtrungė" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių kurčiųjų sporto klubas "Aidas" | Šiauliai | 0 | −102 | — |
| Šiaulių miesto graikų-romėnų imtynių klubas "Atžalynas" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Šiaulių tinklinio sporto klubas "Šarūnas" | Šiauliai | 0 | 0 | 3 |
| Šiaulių akrobatinio rokenrolo ir akrobatikos klubas "Elvis" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
| Irklavimo sporto klubas "Gintarinis irklas" | Šiauliai | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2019 m.
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šiauliai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Achilo motoklubas apyvarta?
2022 m. Achilo motoklubas nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Achilo motoklubas dirba pelningai?
Taip. 2022 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima Achilo motoklubas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Šiauliai.
Norite išsamios įmonės analizės Achilo motoklubas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą