VšĮ "Svetana" — įmonės kodas 303759354
- Įmonės kodas
- 303759354
- PVN nr.
- 303759354
- Regionas / savivaldybė
- Anykščiai
- Miestas
- Anykščiai
- Adresas
- Anykščiai, Ažupiečių g. 2C-35, LT-29148, 29148 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8569 — Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Mon Feb 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 14 688 | 8 649 | 11 494 | 16 155 | 20 030 | 15 488 | 23 004 | 61 881 | 54 396 | 53 517 |
| Visos pajamos | 14 688 | 8 649 | 11 494 | 16 155 | 20 030 | 15 488 | 23 004 | 61 881 | 54 396 | 53 517 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 333 | 0 | 552 | 1 111 | 4 827 | 3 293 | 914 | 675 | 600 | 520 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 3 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 3 333 | 0 | 552 | 1 111 | 4 827 | 3 293 | 914 | 641 | 570 | 494 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 387 | 227 | 68 | 1 | 5 368 | 23 612 | 31 663 | 27 584 | 29 268 |
| Trumpalaikis turtas | 4 302 | 1 152 | 1 876 | 3 793 | 8 762 | 20 587 | 61 995 | 54 759 | 45 794 | 20 046 |
| Visi įsipareigojimai | 1 131 | 1 417 | 1 429 | 2 076 | 2 150 | 695 | 789 | 1 598 | 2 425 | 2 452 |
| Nuosavas kapitalas | 3 333 | 122 | 674 | 1 785 | 6 613 | 373 | 3 097 | 3 692 | 4 262 | 4 756 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 241 NACE 8569 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ "Svetana" 2024 m. nurodė 53 517 € apyvartą, tai yra 1,6% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Anykščiai. Įmonė uždirbo 494 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 452 €, o nuosavas kapitalas — 4 756 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Refleksija" | Anykščiai | 51 527 | 7 862 | 4 |
| Viešoji įstaiga "Drąsa augti" | Kaunas | 52 986 | 7 490 | 2 |
| MB "Psichoterapiniai dialogai" | Vilnius | 54 055 | 33 328 | — |
| VšĮ Asmenybės tobulėjimo studija | Vilnius | 54 079 | −8 149 | 1 |
| VšĮ "Juoda avis" | Kaunas | 52 755 | 5 358 | 2 |
| Mokymų industrijos, MB | Šiauliai | 54 453 | 18 015 | — |
| MB "Butkevičius" | Vilnius | 55 492 | 23 678 | — |
| MB Vivirtus | Raišių k. | 51 485 | 35 318 | — |
Įtraukta į reitingus
- 57. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 71. vieta — TOP 100 įmonių niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2021 m.▼ 23 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2020 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Anykščiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ "Svetana" apyvarta?
2024 m. VšĮ "Svetana" nurodė 53 517 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ "Svetana" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 494 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,9%.
Kiek darbuotojų turi VšĮ "Svetana"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima VšĮ "Svetana"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Niekur kitur nepriskirta su švietimu susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 8569), įsikūrusi Anykščiai.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ "Svetana"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą