VšĮ "Sprendimų centras" — įmonės kodas 302729874

Įmonės kodas
302729874
PVN nr.
302729874
Regionas / savivaldybė
Zarasai
Miestas
Zarasai
Adresas
Zarasai, Palaukės g. 8A, LT-32116, 32116 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8210 — Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Wed Feb 22
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
7 592 € 57,8%
Grynasis pelnas (2024)
0 € 100,0%
Grynojo pelno marža
0,0%
Darbuotojai

Apyvartos raida

2016–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−5 tūkst.05 tūkst.10 tūkst.201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

000111201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−10 tūkst.010 tūkst.20 tūkst.30 tūkst.40 tūkst.201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos2 81014 06337 31034 41031 59058 508127 10617 9937 592
Visos pajamos2 81014 06337 31034 41031 59058 508127 10617 9937 592
Pelnas prieš mokesčius2 7932 086011 2980066411 5580
Nuostolis prieš mokesčius004 32901 548773000
Grynasis pelnas2 7932 086011 2980066411 5580
Grynasis nuostolis004 32901 548773000
Vidutinis darbuotojų skaičius11111
Ilgalaikis turtas000000000
Trumpalaikis turtas12 57314 57711 03027 68033 20541 3088 73042 45337 858
Visi įsipareigojimai2 1421 9561 175007 10912 05635 9769 189
Nuosavas kapitalas9 66411 7507 4216 969−4 972−5 745−5 0816 4776 477

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 150 NACE 8210 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
24,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
0,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ "Sprendimų centras" 2024 m. nurodė 7 592 € apyvartą, tai yra 57,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonių Zarasai. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 9 189 €, o nuosavas kapitalas — 6 477 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
UAB "BIRUTĖS PROJEKTAI"Vilnius7 200−12 9361
MB "Nailona"Šiauliai8 06814 450
MB "Irnė"Kretinga8 199−276
MB Maksus solutionKaunas8 2632 073
UAB "BaltWind"Sudokių k.6 500−118 0626
MB Not todayUtena8 8000
MB "Karelda"Šiauliai8 838118
UAB "Favus"Klaipėda6 094−4 2284

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ "Sprendimų centras" apyvarta?

2024 m. VšĮ "Sprendimų centras" nurodė 7 592 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ "Sprendimų centras" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.

Kokia veikla užsiima VšĮ "Sprendimų centras"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla“ (EVRK 8210), įsikūrusi Zarasai.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą