VšĮ Sportinis rezervas — įmonės kodas 305608059
- Įmonės kodas
- 305608059
- PVN nr.
- 305608059
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkai
- Miestas
- Druskininkai
- Adresas
- Druskininkai, Druskininkų g. 4-1, LT-66167, 66167 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8561 — Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Wed Aug 19
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 200 | 4 101 | 1 253 | 174 | 0 |
| Visos pajamos | 200 | 4 101 | 1 253 | 174 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 274 | 45 | 173 | 0 | 211 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 78 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 274 | 45 | 173 | 0 | 211 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 367 | 433 | 50 | 105 | 5 |
| Visi įsipareigojimai | 140 | 251 | 41 | 18 | 129 |
| Nuosavas kapitalas | 227 | 182 | 9 | 87 | −124 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 34 NACE 8561 įmonių (2024).
Trumpai
VšĮ Sportinis rezervas 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkai. Įmonė metus baigė patyrusi 211 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 129 €, o nuosavas kapitalas — −124 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ "Grožio industrija" | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| MB Brolis dental | Kaunas | 0 | −280 | — |
| VšĮ "Back2school" | Vilnius | 41 | 0 | — |
| MB Auk sveikai | Vilnius | 123 | 100 | — |
| VšĮ "VITA INTELLI" | Vilnius | 145 | 0 | — |
| Asociacija "Socialinis efektas" | Kaunas | 398 | 781 | 1 |
| VšĮ "Ausama" | Marijampolė | 646 | 605 | — |
| MB "Mitasa" | Vilnius | 1 500 | 273 024 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra VšĮ Sportinis rezervas apyvarta?
2024 m. VšĮ Sportinis rezervas nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar VšĮ Sportinis rezervas dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 211 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima VšĮ Sportinis rezervas?
Pagrindinė veiklos sritis – „Mokymo kursų ir lektorių tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 8561), įsikūrusi Druskininkai.
Norite išsamios įmonės analizės VšĮ Sportinis rezervas?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą