VšĮ "Spalvų Harmonija" — įmonės kodas 302837088

Įmonės kodas
302837088
PVN nr.
302837088
Regionas / savivaldybė
Joniškis
Miestas
Joniškis
Adresas
Joniškis, Medžiotojų g. 2, LT-84116, 84116 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
8510 — Ikimokyklinis ugdymas
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Wed Aug 08
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
126,9 tūkst. € 46,7%
Grynasis pelnas (2024)
456 € 66,5%
Grynojo pelno marža
0,4%
Darbuotojai
4 33,3%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.100 tūkst.120 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012342015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos23 26028 46432 06432 25754 72068 34780 64982 57586 500126 899
Visos pajamos23 26028 46432 06432 25754 72068 34780 64982 57586 500126 899
Pelnas prieš mokesčius1083 1862 2262701 2421791 0062 5641 360537
Nuostolis prieš mokesčius0000000000
Grynasis pelnas1083 1862 2262701 2421791 0062 5641 360456
Grynasis nuostolis0000000000
Vidutinis darbuotojų skaičius2233334
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas6 5998 90111 49711 43914 63531 52434 17437 40540 98840 818
Visi įsipareigojimai3 2122 3282 6982 3702 3542 3332 3202 3252 6192 717
Nuosavas kapitalas3 3876 5738 7999 06910 31110 49011 49614 06015 42015 152

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 243 NACE 8510 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
0,4%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
31,7 tūkst. €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
6,7%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
3,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ "Spalvų Harmonija" 2024 m. nurodė 126 899 € apyvartą, tai yra 46,7% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Ikimokyklinis ugdymas“ veiklos srities įmonių Joniškis. Įmonė uždirbo 456 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,4%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 33,3% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 2 717 €, o nuosavas kapitalas — 15 152 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Ikimokyklinis ugdymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
MB "Mylimukas"Vilnius126 91751 1136
VšĮ "Kvaksius"Vilnius125 52914 0649
VšĮ "Džiaugsmo namai"Kaunas128 839−28 1324
UAB "Anrona"Kaunas129 21026 1208
VšĮ "Būk savimi"Kaunas129 276−2 5816
VšĮ "Pasakų namukas plius"Bajorų k.131 9231 1246
VšĮ "Niektauza"Klaipėda118 265−19 2369
Viešoji įstaiga "Mažylio pasaulis"Vijūkų k.117 95106

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ "Spalvų Harmonija" apyvarta?

2024 m. VšĮ "Spalvų Harmonija" nurodė 126 899 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ "Spalvų Harmonija" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 456 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,4%.

Kiek darbuotojų turi VšĮ "Spalvų Harmonija"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ "Spalvų Harmonija"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Ikimokyklinis ugdymas“ (EVRK 8510), įsikūrusi Joniškis.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą