VšĮ "M-Rally team" — įmonės kodas 301425644

Įmonės kodas
301425644
PVN nr.
LT100005635718
Regionas / savivaldybė
Kaunas
Miestas
Kaunas
Adresas
Kaunas, Veiverių g. 85, LT-46355, 46355 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9312 — Sporto klubų veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Wed Dec 05
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
0 € 100,0%
Grynasis pelnas (2024)
−1 595 € 90,2%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
2 33,3%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−20 tūkst.−15 tūkst.−10 tūkst.−5 tūkst.02015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

0200 tūkst.400 tūkst.600 tūkst.800 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012342015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

−100 tūkst.0100 tūkst.200 tūkst.300 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos213 913204 479702 366202 642103 874130 93350 69019 9294 9720
Visos pajamos213 913204 479702 366202 642103 874130 93350 69019 9294 9720
Pelnas prieš mokesčius0000000000
Nuostolis prieš mokesčius00000005 05516 3041 595
Grynasis pelnas0000000000
Grynasis nuostolis00000005 05516 3041 595
Vidutinis darbuotojų skaičius4444332
Ilgalaikis turtas174 785112 16769 842165 171116 453173 257114 53595 28078 00587 804
Trumpalaikis turtas237 979359 915112 14635 465153 96527 4381493533185
Visi įsipareigojimai235 026311 289101 988123 256175 004149 52796 71399 37098 397109 943
Nuosavas kapitalas0000000−4 055−20 359−21 954

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).

Įsipareigojimų santykis
125,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

VšĮ "M-Rally team" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 222 vietą tarp 271 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė metus baigė patyrusi 1 595 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 109 943 €, o nuosavas kapitalas — −21 954 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra VšĮ "M-Rally team" apyvarta?

2024 m. VšĮ "M-Rally team" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar VšĮ "M-Rally team" dirba pelningai?

2024 m. įmonė patyrė 1 595 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi VšĮ "M-Rally team"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima VšĮ "M-Rally team"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Kaunas.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą