Vilniaus miesto "Sportinio vairavimo centras" — įmonės kodas 125538285
- Įmonės kodas
- 125538285
- PVN nr.
- 125538285
- Regionas / savivaldybė
- Vilnius
- Miestas
- Vilnius
- Adresas
- Vilnius, A. Paškevič-Ciotkos g. 20-48, LT-11200, 11200 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu May 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▲ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 28 840 | 22 049 | 28 189 | 22 311 | 17 520 | 10 306 | 22 007 | 34 916 | 32 028 | — |
| Visos pajamos | 28 840 | 22 049 | 28 189 | 22 311 | 17 520 | 10 306 | 22 007 | 34 916 | 32 028 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 238 | 239 | 0 | 0 | 0 | 6 248 | 12 644 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 789 | 0 | 0 | 10 185 | 5 281 | 9 272 | 0 | 0 | 2 815 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 238 | 239 | 0 | 0 | 0 | 6 248 | 12 644 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 789 | 0 | 0 | 10 185 | 5 281 | 9 272 | 0 | 0 | 2 815 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 7 228 | 4 687 | 11 203 | 7 996 | 16 169 | 10 621 | 6 005 | 15 160 | 12 157 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 25 639 | 27 383 | 19 438 | 10 914 | 11 331 | 9 766 | 9 269 | 12 097 | 15 538 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 6 845 | 5 810 | 3 666 | 2 120 | 15 991 | 18 138 | 6 777 | 6 116 | 9 368 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 26 022 | 26 260 | 26 975 | 16 790 | 11 509 | 2 249 | 8 497 | 21 141 | 18 327 | — |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Vilniaus miesto "Sportinio vairavimo centras" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Vilniaus miesto "Sportinio vairavimo centras"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Vilniaus miesto "Sportinio vairavimo centras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Vilnius.
Norite išsamios įmonės analizės Vilniaus miesto "Sportinio vairavimo centras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą