Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras" — įmonės kodas 193114554
- Įmonės kodas
- 193114554
- PVN nr.
- 193114554
- Regionas / savivaldybė
- Vilkaviškis
- Miestas
- Vilkaviškis
- Adresas
- Vilkaviškis, J. Basanavičiaus g. 3, LT-70139, 70139 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9312 — Sporto klubų veikla
- Teisinė forma
- Asociacija
- Registracijos data
- Thu Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 5 497 | 4 649 | 6 021 | 5 290 | 7 649 | 4 573 | 5 291 | 7 328 | 3 475 | 4 242 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 5 497 | 4 649 | 6 021 | 5 290 | 7 649 | 4 573 | 5 291 | 7 328 | 3 475 | 4 242 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 409 | 3 019 | 1 698 | 1 617 | 623 | 1 040 | 2 028 | 2 004 | 1 360 | 3 576 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 38 | 38 | 580 | 226 | 699 | 1 164 | 337 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 0 | 0 | −3 002 | −8 293 | −15 941 | −20 514 | −25 806 | −33 134 | −36 608 | −40 850 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 860 NACE 9312 įmonių (2024).
Trumpai
Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 13 vietą tarp 13 „Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonių Vilkaviškis. Įmonė metus baigė patyrusi 4 242 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — −40 850 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Sporto klubų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Vilkaviškio sporto klubas "Gervė" | Vilkaviškis | 0 | 0 | — |
| Sporto klubas "Suvalkas" | Vilkaviškis | 0 | 0 | — |
| Off road club 4x4 Vilkaviškis | Vilkaviškis | 39 | 0 | — |
| Vilkaviškio krepšinio klubas | Vilkaviškis | 72 | 0 | — |
| Sporto klubas "Kengūros šuolis" | Vilkaviškis | 79 | −476 | — |
| Futbolo klubas "Širvinta Vilkaviškis" | Vilkaviškis | 1 108 | 0 | — |
| Vilkaviškio miesto lengvosios atletikos sporto klubas | Vilkaviškis | 3 574 | 396 | — |
| Vilkaviškio miesto ritinio sporto klubas "Žiedas" | Vilkaviškis | 4 325 | 133 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras" apyvarta?
2024 m. Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 242 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Sporto klubų veikla“ (EVRK 9312), įsikūrusi Vilkaviškis.
Norite išsamios įmonės analizės Vilkaviškio miesto dvikovinių sporto šakų klubas "Ravyras"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą