Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas" — įmonės kodas 300510604

Aukštas pelningumas
Įmonės kodas
300510604
PVN nr.
300510604
Regionas / savivaldybė
Vilnius
Miestas
Vilnius
Adresas
Vilnius, Viršuliškių g. 6-8, LT-05108, 05108 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
9020 — Scenos menų veikla
Teisinė forma
Viešoji įstaiga
Registracijos data
Thu Dec 01
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
3 008 € 42,4%
Grynasis pelnas (2024)
1 093 € 45,7%
Grynojo pelno marža
36,3%
Darbuotojai
2 0,0%

Apyvartos raida

2015–2024, EUR

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−2 tūkst.−1 tūkst.01 tūkst.2 tūkst.3 tūkst.4 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024

Pajamos ir rezultatas

02 tūkst.4 tūkst.6 tūkst.8 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

011222015201620172018201920202021202220232024

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

05 tūkst.10 tūkst.15 tūkst.2015201620172018201920202021202220232024Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis2015201620172018201920202021202220232024
Grynosios pardavimo pajamos1 7895 2707 6425 1555 9651731471 3225 2203 008
Visos pajamos1 7895 2707 6425 1555 9651731471 3225 2203 008
Pelnas prieš mokesčius01 1113 7641 6282 6360007501 093
Nuostolis prieš mokesčius1 63100001 9831 83863000
Grynasis pelnas01 1113 7641 6282 6360007501 093
Grynasis nuostolis1 63100001 9831 83863000
Vidutinis darbuotojų skaičius2222222
Ilgalaikis turtas0000000000
Trumpalaikis turtas5 4236 55610 32311 95214 53012 55012 16412 87113 19812 283
Visi įsipareigojimai33555859141 4562 7942 370362
Nuosavas kapitalas5 3906 50110 26511 89314 52912 54610 70810 07710 82811 921

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 220 NACE 9020 įmonių (2024).

Grynojo pelno marža
36,3%žemiau vidurkiovirš vidurkio
Pajamos / darbuotojui
1 504 €žemiau vidurkiovirš vidurkio
Įsipareigojimų santykis
2,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
9,2%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas" 2024 m. nurodė 3 008 € apyvartą, tai yra 42,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 158 vietą tarp 203 „Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonių Vilnius. Įmonė uždirbo 1 093 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 36,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 362 €, o nuosavas kapitalas — 11 921 €.

Išsami analizė

Panašios įmonės

„Scenos menų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.

ĮmonėVietaApyvartaGrynasis pelnasDarbuotojai
Viešoji įstaiga ETNOMUZIKOS ANSAMBLIS "VILNIAUS ŪLA"Vilnius3 000−1 212
MB "Bendras laikas"Vilnius3 045−1 147
VšĮ "Gravelita"Vilnius2 965−6801
VšĮ ŠVIESOS MIESTASVilnius2 934211
Folkloro ansamblis "Vilniaus gija"Vilnius3 386−1 648
Liepų klubasVilnius3 405−1 204
VšĮ "Laiko girnos"Vilnius3 499136
VšĮ "Aš - tai mes"Vilnius1 728529

Įtraukta į reitingus

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia yra Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas" apyvarta?

2024 m. Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas" nurodė 3 008 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.

Ar Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas" dirba pelningai?

Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 1 093 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 36,3%.

Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas"?

2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "Muzikos kolektyvų rėmimo fondas"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Scenos menų veikla“ (EVRK 9020), įsikūrusi Vilnius.

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą