Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras — įmonės kodas 135797247
- Įmonės kodas
- 135797247
- PVN nr.
- 135797247
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Rotušės a. 8, LT-44280, 44280 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9031 — Meno įrenginių ir objektų eksploatavimo veikla
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Thu Sep 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 250 | 11 902 | 13 256 | 16 627 | 20 997 | 1 531 | 411 | 164 | 135 | 138 |
| Visos pajamos | 250 | 11 902 | 13 256 | 16 627 | 20 997 | 1 531 | 411 | 164 | 135 | 138 |
| Pelnas prieš mokesčius | 250 | 0 | 0 | 0 | 362 | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 340 | 605 | 1 096 | 0 | 0 | 157 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 250 | 0 | 0 | 0 | 362 | 361 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 340 | 605 | 1 096 | 0 | 0 | 157 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 2 121 | 55 | 276 | 133 | 406 | 564 | 104 | 455 | 43 | 214 |
| Visi įsipareigojimai | 1 516 | 0 | 826 | 1 779 | 1 691 | 1 487 | 1 184 | 798 | 1 476 | 1 615 |
| Nuosavas kapitalas | 395 | 55 | −550 | −1 646 | −1 285 | −923 | −1 080 | −343 | −1 433 | −1 401 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 33 NACE 9031 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras 2024 m. nurodė 138 € apyvartą, tai yra 2,2% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 5 vietą tarp 7 „Meno įrenginių ir objektų eksploatavimo veikla“ veiklos srities įmonių Kaunas. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,0%. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 615 €, o nuosavas kapitalas — −1 401 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Meno įrenginių ir objektų eksploatavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB "1trailercom" | Kaunas | 16 916 | −1 708 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Pop centras" | Kaunas | 42 287 | 239 | 1 |
| VšĮ "Aukso pjūvis" | Kaunas | 48 707 | 423 | 3 |
| Asociacija "Muzikinės metamorfozės" | Vilnius | 139 | 78 | — |
| VšĮ "Rustis" | Vilnius | 373 | −315 | — |
| VšĮ Eduardo Jonušo namai | Neringa | 852 | 0 | 2 |
| Šilutės Hermano Zudermano draugija | Šilutė | 4 447 | 3 962 | — |
| VšĮ Trijų studija | Vilnius | 4 878 | 395 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras nurodė 138 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,0%.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Meno įrenginių ir objektų eksploatavimo veikla“ (EVRK 9031), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga Kauno religinės muzikos centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą