Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA" — įmonės kodas 302893507
- Įmonės kodas
- 302893507
- PVN nr.
- 302893507
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Pergalės g. 17-17, LT-26126, 26126 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8510 — Ikimokyklinis ugdymas
- Teisinė forma
- Viešoji įstaiga
- Registracijos data
- Tue Oct 16
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 563 | 32 091 | 42 904 | 44 881 | 58 444 | 54 922 | 60 860 | 76 368 | 103 111 | 109 963 |
| Visos pajamos | 25 563 | 32 091 | 42 904 | 44 881 | 58 444 | 54 922 | 60 860 | 76 368 | 103 111 | 109 963 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 503 | 3 751 | 1 450 | 2 909 | 1 030 | 4 341 | 0 | 70 | 719 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 4 511 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 679 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 503 | 3 751 | 1 450 | 2 909 | 978 | 4 124 | 0 | 70 | 683 |
| Grynasis nuostolis | 4 511 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 679 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 7 | 7 | 6 | 7 | 6 | 7 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Trumpalaikis turtas | 1 225 | 1 683 | 5 898 | 3 909 | 5 317 | 6 360 | 11 615 | 4 278 | 3 624 | — |
| Visi įsipareigojimai | 5 328 | 5 140 | 5 194 | 1 688 | 250 | 261 | 321 | 578 | 370 | 314 |
| Nuosavas kapitalas | −1 362 | −3 698 | 53 | 1 503 | 4 412 | 5 461 | 9 802 | 2 123 | 2 052 | 2 771 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 243 NACE 8510 įmonių (2024).
Trumpai
Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA" 2024 m. nurodė 109 963 € apyvartą, tai yra 6,6% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Ikimokyklinis ugdymas“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 683 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,6%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, tai yra 16,7% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 314 €, o nuosavas kapitalas — 2 771 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Ikimokyklinis ugdymas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Mylimukų darželis | Vilnius | 110 887 | 36 724 | 5 |
| Viešoji įstaiga "GELTONŲ PLYTŲ KELIAS" | Vilnius | 108 683 | −2 534 | 8 |
| VšĮ "Danė" | Trušelių k. | 111 386 | 4 722 | 14 |
| MB "Vaikystės namelis" | Alytus | 107 836 | 47 257 | 4 |
| Mažoji bendrija "Oriukas" lopšelis darželis | Abromiškių k. | 112 187 | 15 214 | 2 |
| Ukmergės šeimų bendruomenė "Sąmoninga tėvystė" | Sukinių k. | 112 333 | 2 608 | 5 |
| VšĮ "Stipri šeima" | Vitiškių k. 1A | 106 190 | 1 274 | 6 |
| VšĮ "Smaragdinis pasaulis" | Klaipėda | 106 081 | −4 834 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.
- 93. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 89. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 81. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA" apyvarta?
2024 m. Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA" nurodė 109 963 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 683 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,6%.
Kiek darbuotojų turi Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 7 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Ikimokyklinis ugdymas“ (EVRK 8510), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės Viešoji įstaiga "IMPRO VIZIJA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą