Stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8730)
Sekcija R — Sveikata ir socialinė rūpyba
Aktyvios įmonės (2024)
121
Bendra apyvarta
77,3 mln €▲ 3,5%
Darbuotojai
2 925
Medianinė marža
4,6%
Augimas (metinis)
+3,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8730
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 18 | 9 690 497 | 286 | 7,8% |
| Kauno r. sav. | 15 | 9 017 317 | 258 | 3,3% |
| Vilnius | 9 | 6 540 234 | 308 | 8,6% |
| Jurbarko r. sav. | 2 | 5 227 568 | 230 | −7,2% |
| Panevėžys | 3 | 3 932 857 | 179 | 2,2% |
| Marijampolė | 3 | 2 851 839 | 96 | 3,7% |
| Klaipėda | 3 | 2 802 362 | 99 | 7,2% |
| Jonavos r. sav. | 3 | 2 709 708 | 162 | 13,4% |
| Varėnos r. sav. | 1 | 2 286 610 | 73 | −1,0% |
| Šiauliai | 1 | 2 164 449 | 89 | −5,8% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 2 158 979 | 40 | 5,3% |
| Alytus | 2 | 2 004 517 | 69 | 7,4% |
| Šilutės r. sav. | 3 | 1 988 515 | 55 | 5,9% |
| Skuodas | 1 | 1 777 723 | 65 | 12,5% |
| Šakių r. sav. | 1 | 1 720 425 | 46 | 41,2% |
| Prienų r. sav. | 2 | 1 654 273 | 32 | 13,4% |
| Šiaulių r. sav. | 4 | 1 367 393 | 47 | 2,2% |
| Telšių r. sav. | 3 | 1 243 196 | 56 | 4,6% |
| Rietavas | 1 | 1 241 460 | 40 | 3,1% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 1 039 541 | 35 | 0,0% |
| Ukmergės r. sav. | 2 | 951 421 | 43 | 0,6% |
| Širvintų r. sav. | 1 | 934 038 | 25 | 14,0% |
| Trakų r. sav. | 2 | 933 918 | 17 | 51,1% |
| Lazdijų r. sav. | 1 | 906 097 | 33 | 4,2% |
| Ignalinos r. sav. | 1 | 900 641 | 39 | 39,4% |
| Plungės r. sav. | 3 | 855 409 | 32 | 9,1% |
| Kretinga | 1 | 735 783 | 26 | 16,9% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 680 669 | 32 | 7,6% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 671 616 | 18 | 13,0% |
| Kazlų Rūda | 1 | 602 865 | 89 | 0,9% |
| Plungė | 1 | 590 513 | 22 | 3,7% |
| Anykščių r. sav. | 1 | 553 683 | 15 | 3,8% |
| Panevėžio r. sav. | 3 | 533 359 | 25 | 12,3% |
| Joniškis | 1 | 485 156 | 19 | 2,1% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 436 888 | 14 | 8,4% |
| Marijampolės sav. | 1 | 378 916 | 47 | 59,8% |
| Kretingos r. sav. | 2 | 371 857 | 14 | 7,4% |
| Biržai | 1 | 369 376 | 21 | 0,0% |
| Pakruojo r. sav. | 2 | 347 942 | 16 | −1,0% |
| Utena | 1 | 343 249 | 16 | 0,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 339 497 | 14 | 3,8% |
| Vilkaviškio r. sav. | 2 | 243 576 | 11 | 0,0% |
| Šilutė | 1 | 210 634 | 8 | 2,4% |
| Biržų r. sav. | 3 | 155 804 | 18 | 17,8% |
| Mažeikių r. sav. | 1 | 150 250 | — | 4,7% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 116 114 | 7 | 12,4% |
| Vilniaus r. sav. | 1 | 95 646 | 36 | 142,0% |
| Trakai | 1 | 28 525 | 1 | 0,0% |
| Akmenės r. sav. | 1 | 4 663 | 2 | — |
| Skuodo r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Telšiai | 1 | — | — | — |
| Kazlų Rūdos savivaldybės teritorija | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės stacionarinė vyresnio amžiaus ar turinčių fizinę negalią asmenų globos veikla veiklos srityje 2022 m.