Bendrosios praktikos gydytojų veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8621)
Sekcija R — Sveikata ir socialinė rūpyba
Aktyvios įmonės (2024)
210
Bendra apyvarta
331,2 mln €▲ 12,8%
Darbuotojai
8 520
Medianinė marža
9,6%
Augimas (metinis)
+12,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 8621
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 53 | 150 127 783 | 3 567 | 6,8% |
| Kaunas | 26 | 37 147 874 | 1 032 | 5,2% |
| Klaipėda | 14 | 32 360 276 | 815 | 7,5% |
| Tauragė | 3 | 18 890 162 | 490 | 12,2% |
| Šilutė | 2 | 8 653 982 | 136 | 15,0% |
| Kauno r. sav. | 8 | 7 856 722 | 247 | 7,0% |
| Plungė | 4 | 7 066 531 | 188 | 21,0% |
| Panevėžys | 12 | 6 784 945 | 204 | 4,6% |
| Šiauliai | 4 | 6 102 050 | 170 | 12,2% |
| Vilniaus r. sav. | 6 | 5 396 516 | 201 | 2,4% |
| Šiaulių r. sav. | 2 | 3 742 785 | 116 | 17,5% |
| Naujoji Akmenė | 2 | 3 717 898 | 96 | 14,9% |
| Telšiai | 2 | 3 160 262 | 82 | 19,5% |
| Mažeikiai | 4 | 2 699 562 | 64 | 2,0% |
| Visaginas | 1 | 2 018 864 | 55 | 12,7% |
| Širvintos | 1 | 1 818 095 | 57 | 3,4% |
| Jonava | 3 | 1 771 104 | 42 | 35,6% |
| Ignalina | 1 | 1 739 877 | 45 | 7,6% |
| Prienų r. sav. | 3 | 1 652 974 | 37 | 22,0% |
| Kelmė | 2 | 1 527 606 | 51 | 5,6% |
| Prienai | 2 | 1 513 609 | 44 | 11,6% |
| Kaišiadorys | 3 | 1 486 121 | 46 | 11,5% |
| Kretinga | 1 | 1 417 074 | 31 | 0,1% |
| Biržai | 1 | 1 408 318 | 40 | 0,7% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 1 393 615 | 32 | 21,4% |
| Ukmergė | 1 | 1 387 241 | 35 | 9,6% |
| Kėdainiai | 1 | 1 308 627 | 37 | 0,1% |
| Marijampolė | 4 | 1 292 756 | 48 | 20,0% |
| Jurbarko r. sav. | 2 | 1 211 735 | 28 | 24,0% |
| Druskininkai | 3 | 1 134 555 | 39 | −19,6% |
| Rietavas | 1 | 1 060 680 | 23 | 18,5% |
| Šalčininkai | 1 | 1 057 167 | 21 | 13,7% |
| Mažeikių r. sav. | 2 | 1 012 060 | 41 | 0,8% |
| Šakiai | 1 | 1 005 025 | 37 | 14,4% |
| Šilalė | 2 | 885 172 | 18 | 8,2% |
| Marijampolės sav. | 3 | 757 885 | 32 | 7,8% |
| Telšių r. sav. | 1 | 692 374 | 30 | −2,8% |
| Radviliškis | 1 | 618 910 | 18 | 15,7% |
| Joniškis | 1 | 600 726 | 16 | 6,9% |
| Šilutės r. sav. | 1 | 585 941 | 15 | 25,1% |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | 539 011 | 17 | 0,0% |
| Kazlų Rūda | 1 | 516 053 | 17 | 4,5% |
| Gargždai | 2 | 507 423 | 22 | 7,8% |
| Vilkaviškis | 1 | 474 799 | 13 | 0,5% |
| Švenčionių r. sav. | 2 | 453 697 | 14 | 31,7% |
| Kelmės r. sav. | 1 | 428 042 | 18 | 23,9% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 360 665 | 7 | 3,0% |
| Tauragės r. sav. | 1 | 347 890 | 7 | 36,0% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 331 554 | 11 | 29,6% |
| Trakai | 1 | 249 535 | 13 | 7,4% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 218 838 | 14 | 3,3% |
| Molėtų r. sav. | 1 | 170 659 | 6 | −6,2% |
| Anykščiai | 1 | 166 526 | 10 | 25,5% |
| Jurbarkas | 1 | 161 883 | 14 | 16,5% |
| Alytus | 1 | 128 033 | 8 | 4,7% |
| Elektrėnai | 1 | 72 993 | 2 | 3,8% |
| Kauno m. sav. | 1 | 0 | 1 | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Pakruojis | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės bendrosios praktikos gydytojų veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 8620 — Medicininės ir odontologinės praktikos veikla
- 8622 — Medicinos specialistų veikla
- 8623 — Odontologinės priežiūros praktikos veikla
- 8610 — Specializuotųjų ligoninių veikla
- 8690 — Kita žmonių sveikatos priežiūros veikla
- 8691 — Diagnostinio vizualizavimo paslaugos ir medicinos laboratorijų veikla
- 8692 — Pacientų vežimas greitosios pagalbos automobiliu
- 8693 — Psichologų ir psichoterapeutų (išskyrus gydytojus terapeutus) veikla