Fasavimo ir pakavimo veikla įmonės Lietuvoje (EVRK 8292)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
76
Bendra apyvarta
50,1 mln €▲ 30,3%
Darbuotojai
1 230
Medianinė marža
4,6%
Augimas (metinis)
+30,3%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 79 įmonių — EVRK 8292
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Sematix" | Kaunas | 8 247 436 | 279 544 | 171 | |
| 2 | UAB "Global Snus" | Vilnius | 5 843 056 | 1 220 340 | 39 | |
| 3 | UAB FOKSAS | Zarasų r. sav. | 5 647 240 | 84 377 | 19 | |
| 4 | UAB "Muleta" | Elektrėnų sav. | 4 508 726 | −23 529 | 24 | |
| 5 | UAB GLOBAL PACK | Kaunas | 3 013 000 | 22 411 | 112 | |
| 6 | UAB "2B Pack" | Telšiai | 3 006 088 | 582 157 | 146 | |
| 7 | UAB "Zimeda" | Marijampolė | 2 958 562 | 66 295 | 154 | |
| 8 | UAB "Ebresa" | Vilkaviškio r. sav. | 2 318 160 | 108 633 | 31 | |
| 9 | UAB "BALTPACK" | Kaunas | 2 256 905 | 251 506 | 41 | |
| 10 | MB Vilno | Kaunas | 1 971 083 | 47 311 | 93 | |
| 11 | Uždaroji akcinė bendrovė "ANVITUS" | Vilniaus r. sav. | 1 771 731 | −4 174 | 12 | |
| 12 | MB "Pakuotės kodas" | Kaunas | 1 432 290 | 2 272 | — | |
| 13 | UAB "Grande partner" | Kaunas | 1 376 496 | 62 330 | 56 | |
| 14 | UAB Contracting united | Klaipėdos r. sav. | 1 271 046 | 49 223 | 70 | — |
| 15 | UAB "Pakavimo paslaugos" | Vilnius | 1 099 957 | 63 132 | 4 | |
| 16 | UAB "ARI-LUX" | Trakų r. sav. | 879 324 | −80 798 | 53 | |
| 17 | UAB "Endologistic" | Kaunas | 716 724 | 19 455 | — | |
| 18 | UAB KJ3 | Kaunas | 626 329 | 170 988 | 16 | |
| 19 | UAB "Traškija" | Širvintų r. sav. | 582 859 | −69 661 | 16 | |
| 20 | Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė "Norfachema" | Jonava | 565 928 | −31 777 | 24 | |
| 21 | UAB "VILNIAUS MAISTAS" | Vilnius | 551 003 | 23 802 | 11 | |
| 22 | UAB Gromtex | Kauno r. sav. | 416 400 | 55 630 | 10 | |
| 23 | UAB "PAKVIL" | Vilnius | 398 513 | 62 741 | 26 | |
| 24 | UAB "Pekitas" | Gargždai | 377 789 | 15 455 | 7 | |
| 25 | MB "IP Factory" | Kėdainių r. sav. | 369 521 | 38 246 | 4 | |
| 26 | UAB "Concordis" | Kauno r. sav. | 323 007 | −497 279 | 6 | |
| 27 | UAB "LT partneriai" | Vilnius | 298 715 | 83 350 | 3 | |
| 28 | UAB "Mėmelio kosmetika" | Klaipėda | 296 185 | 11 072 | 7 | |
| 29 | Uždaroji akcinė bendrovė "VITAPLANTAS" | Klaipėda | 286 380 | 33 321 | 7 | |
| 30 | Viešoji įstaiga NEĮGALIŲJŲ UGDYMO IR LAVINIMO CENTRAS "TU GALI" | Vilnius | 277 566 | 142 571 | 8 | |
| 31 | Uždaroji akcinė bendrovė "Janpakas" | Joniškio r. sav. | 260 978 | 4 170 | 7 | |
| 32 | UAB "Involutus" | Prienų r. sav. | 254 329 | 14 | 7 | |
| 33 | UAB "Taktukas" | Jonavos r. sav. | 228 930 | −19 196 | — | |
| 34 | UAB "GravelStone" | Kėdainių r. sav. | 209 680 | 43 862 | 4 | |
| 35 | UAB "Greatadvice" | Marijampolė | 191 863 | 11 161 | 12 | — |
| 36 | UAB "Medical LT" | Panevėžio r. sav. | 175 496 | 55 183 | — | |
| 37 | UAB "Paslaugos logistikai" | Trakų r. sav. | 168 752 | 1 226 | 15 | |
| 38 | UAB "Vigonė" | Kaunas | 129 216 | 12 401 | 4 | |
| 39 | UAB "ARPAKAS" | Vilnius | 119 216 | −3 308 | 1 | |
| 40 | UAB "Rectus Baltic" | Klaipėda | 114 524 | −1 317 | 7 | |
| 41 | UAB "SKY Chem" | Vilniaus r. sav. | 96 471 | 1 040 | 9 | |
| 42 | MB "Ekogina" | Širvintos | 91 635 | 8 470 | — | |
| 43 | MB "Žaliasis projektas" | Vilniaus r. sav. | 78 303 | 11 403 | 1 | |
| 44 | UAB "Intodus" | Kaunas | 63 678 | −99 343 | 2 | |
| 45 | UAB "IM Worx" | Vilnius | 58 787 | 13 643 | 4 | — |
| 46 | "Waga packing" UAB | Šilalės r. sav. | 50 464 | 17 803 | 1 | |
| 47 | MB "Sorores" | Vilnius | 47 383 | −2 678 | — | |
| 48 | MB "Silverio ratai" | Šiaulių miesto savivaldybės teritorija | 45 371 | 18 979 | 4 | |
| 49 | UAB "Ausviga" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 44 851 | −42 249 | 14 | |
| 50 | Supakuotos pievos, MB | Kauno r. sav. | 42 365 | 3 080 | 3 | |
| 51 | MB "Craftum" | Panevėžio r. sav. | 33 863 | 2 500 | — | |
| 52 | UAB "Rimpaka" | Vilnius | 32 375 | 30 | 6 | |
| 53 | UAB "Eko augme" | Šiaulių r. sav. | 28 627 | 16 346 | 1 | |
| 54 | MB Pick and pack | Utenos r. sav. | 28 144 | 22 823 | — | — |
| 55 | MB "Patikimas pakavimo partneris" | Kaunas | 28 104 | 871 | — | |
| 56 | UAB KRAFTA | Vilnius | 27 919 | 121 522 | 1 | |
| 57 | "Svenko" MB | Kaunas | 27 871 | 28 767 | — | |
| 58 | UAB "Cg packaging" | Vilnius | 26 850 | 289 | 1 | — |
| 59 | UAB "Snusus" | Vilnius | 24 599 | 5 005 | — | |
| 60 | MB Dg pakavimas | Vilnius | 23 627 | 22 098 | — | |
| 61 | UAB "Lavilė" | Vilnius | 22 560 | −163 | 2 | |
| 62 | UAB "Banginis ir Ko" | Kaunas | 21 314 | −5 541 | 2 | |
| 63 | MB "Oro balionas" | Vilnius | 12 773 | 55 | — | |
| 64 | UAB "Petropakas" | Vilnius | 11 142 | −29 933 | — | — |
| 65 | UAB "DOUBLE VEE" | Vilnius | 6 959 | 6 064 | — | |
| 66 | Mažoji bendrija "IT produktas" | Vilnius | 5 882 | −5 301 | — | |
| 67 | UAB "Lasmita" | Vilnius | 5 442 | −4 448 | 2 | |
| 68 | UAB A55J | Kauno miesto savivaldybės teritorija | 2 668 | −220 | — | |
| 69 | UAB "Sognita" | Alytaus r. sav. | 350 | −105 002 | 2 | |
| 70 | UAB "Aleksana" | Vilnius | 104 | −1 923 | 1 | |
| 71 | Uždaroji akcinė bendrovė "Rasanta" | Mažeikiai | 0 | 0 | — | |
| 72 | UAB "EXTRA LINEA" | Vilnius | 0 | −1 771 | — | — |
| 73 | UAB "BIO-RIDA" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 74 | UAB "ARBATELA" | Vilnius | 0 | 0 | — | |
| 75 | MB "Oldmila" | Pasvalio r. sav. | 0 | 0 | — | |
| 76 | VšĮ "Lobių manufaktūra" | Pagėgių sav. | 0 | 0 | — | |
| 77 | UAB "GraMiDo" | Vilnius | 0 | −637 | — | |
| 78 | UAB "Dėžučių namai" | Trakai | 0 | −1 103 | 1 | |
| 79 | GO LTU UAB | Druskininkai | 0 | 0 | — | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Kaunas | 12 | 19 193 722 | 497 | 3,2% |
| Vilnius | 23 | 8 764 070 | 108 | 15,7% |
| Zarasų r. sav. | 1 | 5 647 240 | 19 | 1,5% |
| Marijampolė | 2 | 3 150 425 | 166 | 4,0% |
| Telšiai | 1 | 3 006 088 | 146 | 19,4% |
| Vilkaviškio r. sav. | 1 | 2 318 160 | 31 | 4,7% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 1 946 505 | 22 | 1,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 1 271 046 | 70 | 3,9% |
| Trakų r. sav. | 2 | 1 048 076 | 68 | −4,2% |
| Kauno r. sav. | 6 | 781 772 | 20 | 7,3% |
| Klaipėda | 3 | 697 089 | 21 | 3,7% |
| Kėdainių r. sav. | 2 | 579 201 | 8 | 15,6% |
| Jonava | 1 | 565 928 | 24 | −5,6% |
| Gargždai | 1 | 377 789 | 7 | 4,1% |
| Joniškio r. sav. | 1 | 260 978 | 7 | 1,6% |
| Prienų r. sav. | 1 | 254 329 | 7 | 0,0% |
| Širvintos | 1 | 91 635 | — | 9,2% |
| Šilalės r. sav. | 1 | 50 464 | 1 | 35,3% |
| Šiaulių miesto savivaldybės teritorija | 1 | 45 371 | 4 | 41,8% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 33 863 | — | 7,4% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 28 627 | 1 | 57,1% |
| Utenos r. sav. | 1 | 28 144 | — | 81,1% |
| Alytaus r. sav. | 1 | 350 | 2 | — |
| Druskininkai | 1 | 0 | — | — |
| Trakai | 1 | 0 | 1 | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Pagėgių sav. | 1 | 0 | — | — |
| Mažeikiai | 1 | 0 | — | — |
| Šakių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Molėtų r. sav. | 1 | — | — | — |
| Šalčininkų r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Sparčiausiai augančios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Pelningiausios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės fasavimo ir pakavimo veikla veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 8290 — Niekur kitur nepriskirta su verslu susijusių paslaugų veikla
- 8291 — Išieškojimo agentūrų ir kredito biurų veikla
- 8299 — Kita, niekur kitur nepriskirta, su verslu susijusių paslaugų veikla
- 8200 — Administracinė veikla, įstaigų ir kitų verslo įmonių aptarnavimo veikla
- 8210 — Įstaigų administracinė ir aptarnavimo veikla
- 8220 — Užsakomųjų informacinių paslaugų centrų veikla
- 8230 — Posėdžių ir verslo renginių organizavimas
- 8240 — Niekur kitur nepriskirtų, su verslu susijusių paslaugų, veiklos tarpininkavimo paslaugų teikimas