Rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma įmonės Lietuvoje (EVRK 7721)
Sekcija O — Administracinė veikla
Aktyvios įmonės (2024)
150
Bendra apyvarta
7,0 mln €▲ 14,9%
Darbuotojai
213
Medianinė marža
2,7%
Augimas (metinis)
+14,9%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 100 įmonių — EVRK 7721
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Ride LT" | Vilnius | 634 762 | −23 518 | 13 | — |
| 2 | UAB "Aktyvistas" | Klaipėdos r. sav. | 601 528 | −52 415 | 34 | |
| 3 | UAB "Camper investments" | Klaipėdos m. sav. | 535 902 | −66 815 | 2 | |
| 4 | UAB ARCTIC ENERGY TEAM | Vilnius | 369 009 | −249 762 | 2 | |
| 5 | UAB "Pramogos" | Kretingos r. sav. | 347 445 | 11 460 | 10 | |
| 6 | UAB "Sireda" | Šiauliai | 320 281 | −49 557 | 7 | |
| 7 | MB "Amelijos batutai" | Šilutė | 249 004 | 2 471 | 8 | |
| 8 | Pagauk bangas, UAB | Varėnos r. sav. | 235 187 | 5 319 | 1 | |
| 9 | MB "EMbazė" | Panevėžys | 230 673 | −13 023 | 2 | |
| 10 | UAB "Europaviljonai" | Vilnius | 213 621 | 16 762 | 5 | |
| 11 | UAB "Smile Group" | Vilnius | 200 884 | −158 945 | 5 | |
| 12 | Mažoji bendrija Barža.LT | Pagėgių sav. | 177 006 | 69 509 | 2 | |
| 13 | UAB Padelio meistrai | Vilnius | 147 542 | −5 354 | 1 | — |
| 14 | UAB Solarfarm | Vilniaus r. sav. | 140 098 | 15 023 | 3 | |
| 15 | MB "Grūšelionių sodyba" | Prienų r. sav. | 136 330 | 3 681 | 4 | |
| 16 | MB "Dodesa" | Palanga | 133 846 | 982 | 4 | |
| 17 | RE Sales, UAB | Vilnius | 131 671 | 64 303 | 1 | |
| 18 | UAB "Velotakas" | Vilnius | 130 348 | 10 459 | 1 | |
| 19 | Asociacija MINTIES BITĖS | Šiauliai | 129 794 | −1 768 | 6 | |
| 20 | UAB "VR motorsport" | Anykščių r. sav. | 121 932 | −18 728 | 6 | |
| 21 | UAB "MEGATENIS" | Kauno r. sav. | 119 177 | −810 | 4 | |
| 22 | UAB "Agaiva" | Klaipėda | 113 188 | 79 051 | 2 | |
| 23 | UAB "Paljuga" | Palanga | 110 573 | −4 650 | 5 | |
| 24 | MB "Imanoma" | Vilniaus r. sav. | 99 389 | 1 638 | — | |
| 25 | Bajada, UAB | Panevėžys | 92 347 | −20 615 | 1 | |
| 26 | UAB "Ruslytas" | Klaipėdos r. sav. | 90 287 | 13 237 | 2 | |
| 27 | UAB "Myan Yachts" | Vilnius | 80 000 | 94 | 2 | |
| 28 | MB Silky steam | Šalčininkų r. sav. | 72 441 | 14 593 | — | |
| 29 | Asociacija "Veiklų parkas" | Tauragės r. sav. | 64 531 | 4 509 | 3 | |
| 30 | MB "Stipinas" | Neringa | 61 165 | 14 634 | 4 | |
| 31 | MB "Ramtech" | Klaipėdos r. sav. | 57 469 | 1 241 | — | |
| 32 | MB Universum Hominus | Kauno r. sav. | 55 263 | 4 176 | — | |
| 33 | MB "Blestus" | Ukmergės r. sav. | 54 770 | 8 599 | 1 | |
| 34 | MB "Jazz bikes" | Vilnius | 52 964 | 8 452 | — | |
| 35 | MB Kazanas ant ratų | Alytaus r. sav. | 49 133 | −3 460 | 1 | |
| 36 | UAB "Movement solutions" | Vilnius | 48 646 | 8 771 | 1 | |
| 37 | MB "Babadukas" | Jurbarko r. sav. | 46 700 | 5 902 | 2 | |
| 38 | UAB "Steina LT" | Ignalinos r. sav. | 44 671 | 4 792 | 2 | |
| 39 | UAB "Baidarė Minija" | Tauragės r. sav. | 44 164 | 23 502 | 3 | |
| 40 | MB "Gikas" | Klaipėda | 44 057 | 13 938 | 1 | |
| 41 | MB "Nakura" | Vilnius | 43 975 | 1 029 | — | |
| 42 | UAB "Aukštyn upe" | Raseinių r. sav. | 43 967 | 1 767 | 3 | |
| 43 | Uždaroji akcinė bendrovė "TAMARINAS" | Vilnius | 43 468 | −3 723 | 3 | |
| 44 | UAB "Parduotos atostogos" | Širvintų r. sav. | 43 323 | −5 807 | 3 | |
| 45 | MB "Vandenlenčių akademija" | Vilnius | 42 070 | −3 082 | — | |
| 46 | UAB "Lordus" | Elektrėnų sav. | 40 736 | 9 538 | 3 | |
| 47 | VšĮ Žirgininkystės centras | Vilnius | 40 572 | 0 | 2 | |
| 48 | MB TVR sportas | Vilnius | 39 543 | −7 083 | 1 | |
| 49 | MB Nerugnė | Kauno r. sav. | 37 322 | −17 015 | — | |
| 50 | UAB "VASSI" | Anykščių r. sav. | 37 257 | 13 670 | 3 | |
| 51 | UAB Jutaluna | Kaunas | 36 790 | 338 | 2 | |
| 52 | UAB "Airimus" | Panevėžys | 36 480 | 80 | 2 | |
| 53 | MB "Greičiūnai" | Klaipėdos r. sav. | 35 634 | 655 | 2 | |
| 54 | MB Sartų aktyvaus laisvalaikio centras | Zarasų r. sav. | 35 009 | 4 674 | 2 | |
| 55 | MB "Piktas kiškis" | Švenčionių r. sav. | 34 472 | 76 | 1 | |
| 56 | MB URBAN GYM | Vilnius | 34 013 | 1 285 | — | |
| 57 | VšĮ Aivaro Kvedarausko badmintono klubas | Kaunas | 33 828 | 12 043 | — | |
| 58 | VšĮ Drevės projektai | Lazdijų r. sav. | 33 397 | 17 185 | 1 | — |
| 59 | UAB "Grožio ir sveikatingumo grupė" | Vilnius | 33 371 | 2 864 | 3 | |
| 60 | MB "Irkluojam" | Visagino sav. | 28 657 | −1 290 | 4 | |
| 61 | MB "Dilaura" | Šiaulių r. sav. | 27 659 | 3 064 | — | |
| 62 | MB "Skotis" | Klaipėdos r. sav. | 27 226 | 15 360 | — | |
| 63 | Viešoji įstaiga "DU RATAI" | Neringa | 26 220 | 4 671 | 1 | |
| 64 | MB Sparta fight gym | Vilnius | 25 064 | −2 823 | — | |
| 65 | MB "Svencelės aitvarai" | Širvintos | 25 001 | 2 163 | — | |
| 66 | "Jėgos aitvarai", MB | Rokiškio r. sav. | 25 000 | 2 726 | 1 | |
| 67 | UAB "Vėjas ir vanduo" | Vilnius | 24 372 | −1 276 | 2 | — |
| 68 | MB "Ratuotos paslaugos" | Kaišiadorių r. sav. | 24 306 | −9 231 | 1 | — |
| 69 | MB "Aldidas" | Jurbarko r. sav. | 22 860 | 329 | 1 | |
| 70 | UAB "Future Cycle" | Klaipėda | 21 850 | 6 216 | 1 | |
| 71 | UAB "CRANK" | Vilnius | 21 292 | −6 649 | 1 | |
| 72 | MB Spatas | Prienų r. sav. | 21 014 | −1 847 | 1 | |
| 73 | UAB "Mes tai galime" | Raseinių r. sav. | 18 624 | 8 337 | 3 | |
| 74 | UAB "MILANITA" | Vilniaus r. sav. | 17 140 | 1 026 | 1 | |
| 75 | MB Baltic waves | Klaipėdos r. sav. | 15 434 | −4 632 | — | — |
| 76 | MB Marelis | Jurbarko r. sav. | 14 875 | −95 | — | |
| 77 | MB "Judėk aktyviai" | Alytus | 14 495 | 2 454 | — | |
| 78 | VšĮ "Kertam Kampą" | Ignalinos r. sav. | 14 489 | 0 | — | |
| 79 | UAB "Vilegna" | Varėnos r. sav. | 14 320 | −1 016 | 1 | |
| 80 | Utenos irklenčių klubas | Utenos r. sav. | 14 268 | 3 283 | 1 | |
| 81 | VšĮ "Beach Tennis LT" | Vilnius | 14 118 | 3 562 | — | |
| 82 | MB Paupio žirgynas | Jonavos r. sav. | 13 454 | 4 164 | 2 | — |
| 83 | MB Novos ranča | Kaunas | 12 910 | 7 159 | — | |
| 84 | UAB "Ejupa" | Kaunas | 11 136 | 3 740 | 1 | |
| 85 | UAB "Pasartėlė" | Zarasų r. sav. | 10 797 | 295 | 1 | |
| 86 | MB Ikapoe | Vilnius | 10 725 | −624 | — | — |
| 87 | MB "Sportas visiems LT" | Vilnius | 10 303 | 4 529 | 2 | |
| 88 | Uždaroji akcinė bendrovė "SPEIRAS" | Klaipėdos r. sav. | 9 800 | 222 661 | 1 | |
| 89 | Šachmatų bendruomenės klubas "Kaunas" | Kaunas | 9 700 | 1 457 | — | |
| 90 | MB "Aujus" | Utenos r. sav. | 9 450 | 119 | — | |
| 91 | MB "Velonida" | Klaipėda | 9 440 | 5 987 | — | |
| 92 | MB Šeimostogos | Kaunas | 8 448 | 776 | — | |
| 93 | "Neoterma", MB | Kauno r. sav. | 8 077 | −10 063 | — | |
| 94 | MB "Vandens fanatai" | Kaunas | 8 065 | 527 | — | |
| 95 | UAB "LMCI MARINE" | Vilnius | 8 000 | −3 153 | — | — |
| 96 | MB "Laimės slėnis" | Lazdijų r. sav. | 6 647 | 404 | — | |
| 97 | Viešoji įstaiga "VILNIAUS VASAROS MUZIKOS FESTIVALIS" | Vilnius | 6 451 | −764 | — | |
| 98 | UAB "Private beauty" | Kaunas | 5 940 | 4 429 | 2 | |
| 99 | MB "Pramogos kaime" | Rokiškio r. sav. | 5 298 | 163 | — | — |
| 100 | MB "Šalavija" | Zarasų r. sav. | 5 047 | −6 811 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Vilnius | 29 | 1 872 199 | 42 | 1,2% |
| Klaipėdos r. sav. | 8 | 831 687 | 38 | 2,0% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 535 902 | 2 | −12,5% |
| Šiauliai | 2 | 450 075 | 13 | −8,4% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 347 445 | 10 | 3,3% |
| Vilniaus r. sav. | 7 | 261 237 | 5 | 6,0% |
| Varėnos r. sav. | 2 | 249 507 | 2 | −2,4% |
| Šilutė | 1 | 249 004 | 8 | 1,0% |
| Palanga | 2 | 244 419 | 9 | −1,7% |
| Klaipėda | 6 | 188 535 | 6 | 31,6% |
| Pagėgių sav. | 2 | 177 006 | 2 | 39,3% |
| Anykščių r. sav. | 3 | 164 189 | 12 | 10,7% |
| Prienų r. sav. | 3 | 158 984 | 5 | −3,0% |
| Panevėžys | 3 | 128 827 | 3 | −11,1% |
| Kaunas | 13 | 126 233 | 10 | 35,6% |
| Tauragės r. sav. | 4 | 111 326 | 7 | 30,1% |
| Kauno r. sav. | 6 | 100 662 | 1 | −19,0% |
| Neringa | 3 | 87 385 | 5 | 20,9% |
| Jurbarko r. sav. | 3 | 84 435 | 3 | 1,4% |
| Šalčininkų r. sav. | 2 | 73 262 | — | 20,1% |
| Ignalinos r. sav. | 5 | 59 160 | 3 | 5,4% |
| Zarasų r. sav. | 6 | 57 449 | 4 | 8,0% |
| Ukmergės r. sav. | 1 | 54 770 | 1 | 15,7% |
| Alytaus r. sav. | 2 | 52 613 | 1 | −7,0% |
| Raseinių r. sav. | 1 | 43 967 | 3 | 4,0% |
| Elektrėnų sav. | 2 | 40 976 | 3 | 23,4% |
| Lazdijų r. sav. | 3 | 40 044 | 1 | 51,5% |
| Švenčionių r. sav. | 1 | 34 472 | 1 | 0,2% |
| Visagino sav. | 1 | 28 657 | 4 | −4,5% |
| Šiaulių r. sav. | 1 | 27 659 | — | 11,1% |
| Širvintos | 1 | 25 001 | — | 8,7% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 24 306 | 1 | −38,0% |
| Alytus | 1 | 14 495 | — | 16,9% |
| Utenos r. sav. | 2 | 11 794 | 1 | — |
| Rokiškis | 2 | 4 877 | 2 | — |
| Šakių r. sav. | 1 | 4 415 | — | — |
| Kelmės r. sav. | 1 | 4 397 | — | — |
| Rokiškio r. sav. | 1 | 4 332 | 1 | — |
| Pasvalio r. sav. | 1 | 4 030 | — | — |
| Kaišiadorys | 1 | 3 150 | — | — |
| Gargždai | 1 | 2 678 | — | — |
| Kupiškis | 1 | 1 680 | — | — |
| Marijampolės sav. | 1 | 1 600 | — | — |
| Mažeikiai | 1 | 1 200 | — | — |
| Tauragė | 1 | 1 160 | — | — |
| Radviliškio r. sav. | 1 | 1 125 | — | — |
| Joniškio r. sav. | 1 | 486 | — | — |
| Raseiniai | 1 | 396 | — | — |
| Elektrėnai | 1 | 359 | — | — |
| Kėdainių r. sav. | 1 | 297 | — | — |
| Plungės r. sav. | 1 | 0 | — | — |
| Šalčininkai | 1 | 0 | — | — |
| Trakų r. sav. | 1 | — | 4 | — |
| Marijampolė | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2024 m.TOP 100 įmonių rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2023 m.TOP 100 įmonių rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2022 m.TOP 100 įmonių rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės rekreacijos ir sporto reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 7722 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, asmeninių ir namų ūkio reikmenų nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7711 — Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7712 — Krovininių transporto priemonių nuoma
- 7731 — Žemės ūkio mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7732 — Statybos ir inžinerinių statybos darbų mašinų ir įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7733 — Įstaigos mašinų, įrangos ir kompiuterių nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7734 — Vandens transporto įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma
- 7735 — Oro transporto įrangos nuoma ir išperkamoji nuoma