Maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2893)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
16
Bendra apyvarta
48,6 mln €▼ 12,8%
Darbuotojai
497
Medianinė marža
2,3%
Augimas (metinis)
−12,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 16 įmonių — EVRK 2893
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "Astra LT" AB | Alytus | 21 041 357 | 1 495 936 | 236 | |
| 2 | UAB "Lavango Engineering LT" | Klaipėda | 10 019 799 | 199 457 | 60 | |
| 3 | Uždaroji akcinė bendrovė "Dovaina" | Kaišiadorių r. sav. | 7 926 825 | 12 365 | 88 | |
| 4 | Uždaroji akcinė bendrovė "Pakma" | Marijampolė | 4 334 648 | 716 393 | 48 | |
| 5 | UAB ProFruit Machinery | Klaipėdos r. sav. | 2 851 653 | 406 916 | 23 | |
| 6 | UAB "Sinkroteksas" | Marijampolė | 642 801 | 4 535 | 15 | |
| 7 | METALCO BALTIC, UAB | Vilnius | 596 749 | 68 898 | 10 | |
| 8 | UAB "Reversa" | Ukmergė | 564 972 | 5 539 | 12 | |
| 9 | Kilia Production UAB | Panevėžio r. sav. | 450 653 | 15 625 | 2 | |
| 10 | EUROMATICS, UAB | Klaipėdos miesto savivaldybės teritorija | 78 653 | −66 662 | — | — |
| 11 | UAB "SOVIKA LT" | Alytus | 64 632 | −5 873 | 2 | |
| 12 | MB "Res personalis" | Vilnius | 41 516 | −1 620 | 1 | |
| 13 | MB "Mašinos ir technologijos" | Vilnius | 40 713 | 951 | — | |
| 14 | MB "Konsilis" | Kaunas | 14 600 | 3 523 | — | |
| 15 | UAB "ICS Industries" | Kauno r. sav. | 0 | 0 | — | — |
| 16 | "North Star Logistics", UAB | Vilnius | 0 | 0 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Alytus | 2 | 21 105 989 | 238 | −1,0% |
| Klaipėda | 1 | 10 019 799 | 60 | 2,0% |
| Kaišiadorių r. sav. | 1 | 7 926 825 | 88 | 0,2% |
| Marijampolė | 2 | 4 977 449 | 63 | 8,6% |
| Klaipėdos r. sav. | 3 | 2 851 653 | 23 | 14,3% |
| Vilnius | 4 | 678 978 | 11 | 2,3% |
| Ukmergė | 1 | 564 972 | 12 | 1,0% |
| Panevėžio r. sav. | 1 | 450 653 | 2 | 3,5% |
| Kaunas | 1 | 14 600 | — | 24,1% |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 13 įmonių maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 13 įmonių maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Didžiausi darbdaviai maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 14 įmonių maisto, gėrimų ir tabako apdorojimo mašinų gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2891 — Metalurgijos mašinų gamyba
- 2892 — Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų gamyba
- 2895 — Popieriaus ir kartono gamybos mašinų gamyba
- 2896 — Plastikų ir gumos gamybos mašinų gamyba
- 2899 — Kitų, niekur kitur nepriskirtų, specialiosios paskirties mašinų gamyba
- 2811 — Variklių ir turbinų, išskyrus orlaivių, transporto priemonių ir motociklų variklius, gamyba
- 2812 — Hidraulinės energijos įrangos gamyba
- 2813 — Kitų siurblių ir kompresorių gamyba