Apšvietimo įrangos gamyba įmonės Lietuvoje (EVRK 2740)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
39
Bendra apyvarta
84,8 mln €▼ 3,5%
Darbuotojai
884
Medianinė marža
4,8%
Augimas (metinis)
−3,5%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 41 įmonių — EVRK 2740
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "Artilux NMF" | Šiauliai | 29 628 013 | −1 585 429 | 311 | |
| 2 | UAB "NORTHCLIFFE LIGHTING" | Kaunas | 20 284 727 | 3 319 011 | 172 | |
| 3 | RD Signs, UAB | Šiauliai | 9 207 852 | 813 300 | 87 | |
| 4 | UAB AKTO | Kaunas | 4 949 310 | 224 160 | 58 | |
| 5 | UAB "ZAP grupė" | Kaišiadorys | 4 781 199 | 584 924 | 51 | |
| 6 | UAB "Light Forms" | Šiauliai | 3 902 691 | 259 390 | 76 | |
| 7 | UAB "LEDDEX" | Vilnius | 3 459 881 | 165 125 | 18 | |
| 8 | UAB "ENIM" | Vilniaus r. sav. | 2 537 756 | 13 643 | 23 | |
| 9 | UAB "Reklamos4" | Vilnius | 1 652 473 | 16 887 | 24 | |
| 10 | UAB "Kismas" | Vilnius | 779 073 | 95 163 | 2 | |
| 11 | UAB "LUMILITA" | Vilnius | 630 559 | 1 249 | 11 | |
| 12 | UAB "Printsign production" | Vilnius | 464 563 | −42 804 | 9 | |
| 13 | UAB "Investicus" | Kaunas | 463 388 | 16 792 | 1 | |
| 14 | UAB "Šviesos sprendimai" | Vilnius | 301 705 | 3 703 | 7 | |
| 15 | Lumaire, UAB | Vilnius | 291 657 | 45 351 | 9 | |
| 16 | UAB Lusety | Kaunas | 240 754 | −28 100 | 4 | |
| 17 | UAB "Elektros taupymo sprendimai" | Vilnius | 240 050 | −1 821 447 | 17 | |
| 18 | Radiant Enterprises UAB | Vilnius | 234 270 | −50 384 | — | — |
| 19 | UAB Ledesta | Vilnius | 179 910 | 10 002 | 1 | |
| 20 | UAB "Šviesos gamyba" | Vilnius | 147 637 | 9 049 | 3 | |
| 21 | UAB "Neonita - Reklama" | Vilnius | 143 086 | 375 | 5 | |
| 22 | UAB "GLab LT" | Vilnius | 140 794 | 13 302 | 1 | |
| 23 | Fiberlita MB | Plungės r. sav. | 121 466 | 710 | 3 | |
| 24 | MB "Bright Solutions" | Vilnius | 102 807 | 5 494 | — | |
| 25 | UAB Yellow Energy LT | Kaunas | 94 194 | 37 304 | 1 | |
| 26 | UAB "Ledmada" | Vilnius | 73 784 | −36 519 | 4 | |
| 27 | MB Avi electric | Vilnius | 71 402 | 4 337 | — | |
| 28 | UAB "Vatra LT" | Tauragė | 62 720 | −20 995 | 2 | |
| 29 | MB Cozylight | Vilniaus r. sav. | 48 828 | 10 302 | — | |
| 30 | MB "Liustrai" | Klaipėda | 39 788 | −13 836 | — | |
| 31 | UAB "Lighting Brothers" | Vilnius | 38 857 | 1 745 | 1 | |
| 32 | MB Augada | Kaunas | 31 860 | 2 412 | — | |
| 33 | UAB "KRISTALO SPINDESYS" | Klaipėda | 24 298 | −1 327 | 3 | |
| 34 | UAB "OPTODECOR" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 22 138 | 12 906 | 5 | |
| 35 | Uždaroji akcinė bendrovė "TIKMA" | Vilnius | 20 360 | 9 029 | 3 | |
| 36 | UAB "Ledigma" | Vilnius | 9 735 | −9 510 | 3 | |
| 37 | MB "Deco Lumina" | Klaipėdos r. sav. | 8 910 | 524 | — | |
| 38 | MB Unearthly projects | Vilnius | 3 082 | −256 | — | |
| 39 | UAB "Liumi" | Panevėžys | 2 359 | −1 093 | 2 | |
| 40 | MB "Ledva" | Kauno r. sav. | 190 | −71 | — | |
| 41 | UAB "Kaltera" | Vilnius | 58 | −3 196 | 1 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Šiauliai | 3 | 42 738 556 | 474 | 6,6% |
| Kaunas | 6 | 26 064 233 | 236 | 6,0% |
| Vilnius | 18 | 8 434 195 | 92 | 5,1% |
| Kaišiadorys | 1 | 4 781 199 | 51 | 12,2% |
| Vilniaus r. sav. | 3 | 2 586 584 | 23 | 10,8% |
| Plungės r. sav. | 1 | 121 466 | 3 | 0,6% |
| Klaipėda | 2 | 64 086 | 3 | −20,1% |
| Klaipėdos r. sav. | 1 | 8 910 | — | — |
| Panevėžys | 1 | 2 359 | 2 | — |
| Kauno r. sav. | 1 | 190 | — | — |
| Šakių r. sav. | 1 | — | — | — |
| Panevėžio r. sav. | 1 | — | — | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.TOP 25 įmonių apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.TOP 25 įmonių apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Sparčiausiai augančios įmonės apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Pelningiausios įmonės apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.TOP 25 įmonių apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Sparčiausiai augančios įmonės apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.Pelningiausios įmonės apšvietimo įrangos gamyba veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2711 — Elektros variklių, generatorių ir transformatorių gamyba
- 2712 — Elektros skirstomosios ir valdymo įrangos gamyba
- 2720 — Baterijų ir akumuliatorių gamyba
- 2732 — Kitų elektronikos bei elektros laidų ir kabelių gamyba
- 2733 — Instaliacijos įtaisų gamyba
- 2751 — Buitinių elektrinių aparatų ir prietaisų gamyba
- 2752 — Buitinių neelektrinių aparatų ir prietaisų gamyba
- 2790 — Kitos elektros įrangos gamyba