Šaltasis formavimas ar lankstymas įmonės Lietuvoje (EVRK 2433)
Sekcija C — Apdirbamoji gamyba
Aktyvios įmonės (2024)
22
Bendra apyvarta
13,3 mln €▼ 15,8%
Darbuotojai
183
Medianinė marža
6,0%
Augimas (metinis)
−15,8%
Sektoriaus apyvartos raida
Metinė suma, EUR
TOP 21 įmonių — EVRK 2433
Pagal naujausios prieinamos metinės ataskaitos apyvartą.
| # | Įmonė | Regionas | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai | Tendencija |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UAB "LANKMETA" | Panevėžys | 5 220 150 | −217 259 | 93 | |
| 2 | UAB "Euro Meta" | Panevėžys | 2 194 150 | 204 036 | 13 | |
| 3 | UAB "Lankstonas" | Kauno r. sav. | 2 188 402 | 158 747 | 13 | |
| 4 | UAB "Skardos sprendimai" | Vilniaus r. sav. | 1 039 405 | 28 962 | 18 | |
| 5 | UAB "Eldoradas" | Marijampolė | 554 139 | 5 755 | 12 | |
| 6 | UAB "Jonseta" | Vilnius | 486 443 | 6 458 | 3 | |
| 7 | UAB "JAPE LT" | Vilniaus r. sav. | 433 650 | 18 332 | 9 | |
| 8 | UAB "Ferrosas" | Kaunas | 433 639 | 42 837 | 4 | |
| 9 | UAB "DNP projektai" | Šiauliai | 298 447 | 77 218 | 2 | |
| 10 | MB "Skartva" | Utenos r. sav. | 112 824 | 12 686 | 1 | |
| 11 | MB Slinija | Klaipėdos m. sav. | 101 700 | 38 263 | 1 | |
| 12 | UAB "Veb" | Kauno r. sav. | 66 130 | 2 629 | 3 | |
| 13 | UAB "FASDETA" | Kaunas | 45 990 | 1 143 | 2 | |
| 14 | MB Lukniras | Kretingos r. sav. | 45 116 | 2 696 | 1 | |
| 15 | UAB "Dysna" | Vilniaus r. sav. | 36 280 | 2 593 | 3 | |
| 16 | UAB "Skardos projektai" | Vilnius | 31 500 | 13 534 | 1 | |
| 17 | MB "Tumejus" | Telšiai | 25 687 | 8 183 | — | |
| 18 | UAB "Tinasta" | Vilniaus r. sav. | 18 981 | 104 | 2 | |
| 19 | Uždaroji akcinė bendrovė NELSAS METAL | Vilnius | 8 477 | −24 323 | — | |
| 20 | UAB Roofta | Vilniaus r. sav. | 1 455 | −8 598 | 1 | — |
| 21 | MB Hotana | Kauno r. sav. | 155 | 59 | — |
Pasiskirstymas pagal regioną
Ataskaitas pateikusios įmonės 2024 m.
| Regionas | Įmonės | Apyvarta | Darbuotojai | Medianinė marža |
|---|---|---|---|---|
| Panevėžys | 2 | 7 414 300 | 106 | 2,6% |
| Kauno r. sav. | 3 | 2 254 687 | 16 | 5,6% |
| Vilniaus r. sav. | 6 | 1 529 771 | 33 | 3,5% |
| Marijampolė | 1 | 554 139 | 12 | 1,0% |
| Vilnius | 2 | 517 943 | 4 | 22,1% |
| Kaunas | 3 | 479 629 | 6 | 6,2% |
| Šiauliai | 1 | 298 447 | 2 | 25,9% |
| Utenos r. sav. | 1 | 112 824 | 1 | 11,2% |
| Klaipėdos m. sav. | 1 | 101 700 | 1 | 37,6% |
| Kretingos r. sav. | 1 | 45 116 | 1 | 6,0% |
| Telšiai | 1 | — | 1 | — |
Veiklos srities reitingai
Didžiausi darbdaviai šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2024 m.TOP 19 įmonių šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje pagal apyvartą 2024 m.Pelningiausios įmonės šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2024 m.Didžiausi darbdaviai šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2023 m.TOP 18 įmonių šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.Pelningiausios įmonės šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2023 m.Didžiausi darbdaviai šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2022 m.TOP 16 įmonių šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.Pelningiausios įmonės šaltasis formavimas ar lankstymas veiklos srityje 2022 m.
Susijusios veiklos sritys
- 2431 — Šaltasis strypų tempimas
- 2432 — Šaltasis siaurų juostų valcavimas
- 2434 — Šaltasis vielos tempimas
- 2410 — Tomo ketaus ir plieno bei ferolydinių gamyba
- 2420 — Plieninių vamzdžių, vamzdelių, tuščiavidurių profilių ir susijusių jungiamųjų detalių gamyba
- 2441 — Tauriųjų metalų gamyba
- 2442 — Aliuminio gamyba
- 2451 — Geležies liejinių gamyba